Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a csókolózás egy...

Szerintetek a csókolózás egy házas nővel megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 20:49
1 2 3
 21/27 Rimolili válasza:
53%
Felebarátod házas társát ne kívánd... De lelkiismeretével mindenki maga számol el. :)
2016. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%
Hű, nem gondoltam, hogy ennyi...hogy is mondjam "szabad" szellemű ember van itt. Ha az énférjem mással csókolózna, az nekem megcsalásnak számítana és remélem olyan férjem lesz, akinek szintén ez a véleménye. Azt hittem, már nem a 16.században élünk.
2016. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
80%
Ha bal kézzel baszlak pofán, miközben jobb kezes vagyok, akkor tulajdonképpen nem basztalak pofán?
2016. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Igen,ez meg csalás. Ám a mai erkölcstelen világban,sajnos egyre több az erkörcstelen ember is,akik ilyet tesznek annak ellenére,hogy párjuk van.
2016. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Csak ha rájön a férje. :D
2016. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Minek nősül,vagy épp megy férjhez az ilyen? Amugy 2-es te egy undorító patkány nő lehetsz,
2016. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Számomra mindenképp az. De ez a kapcsolatotoktól függ.

Én el nem tudnám viselni, hogyha egy másik fiú megcsókolná barátnőmet. Én még az ölelkezést sem nagyon szeretem. És én ugyanígy vagyok. Sosem csókolnék meg más lányt és még csak azt sem engedném meg, hogy egy másik lány megöleljen. A legjobb lány barátomnak sem szoktam megengedi, hogy megöleljen, pedig az tényleg baráti szeretetből lenne.

Mindenki más. :)


19/F (1 éve vagyok együtt barátnőmmel)

2016. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!