Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen mentetek...

Ti hány évesen mentetek férjhez? Nem voltatok bizonytalanok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 21:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

1,5 év kapcsolat után, 25 évesen. Teljesen biztos voltam, ahogy a férjem is. A férjem akkor 22 éves volt. Lassan 5 éve vagyunk házasok.


Semmit nem bántunk meg, pedig túl vagyunk pár nehéz időszakon. Főleg az első 2 év volt húzós. Egyik baj jött a másik után: úgy mint munkanélküliség (egyik, majd másik oldalról- pénzhiány, aztán kiderült hogy a meglévő betegségem miatt gyermekünk sem lehet, majd később a férjemről is kiderült hogy vele is probléma van ilyen téren), de kitartottunk, túléltünk mindent egymást támogatva és ezek a dolgok csak megerősítették a kapcsolatunkat. 30/N

2016. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%
22 évesen (ezelőtt 6 évvel). Nem voltam bizonytalan.
2016. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam, férjem pedig 26. Nem voltam bizonytalan. Màr két szép lànyunk is van :)
2016. szept. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
64%

ebben a szent pillanatban férjhez mennék, ha úgy adódna, és nem lennék bizonytalan :)

28/N

2016. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
19evessen mentem férjhez rá 2évre ferjem elhagyott.. Jelenleg a válás folyamatban van
2016. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!