Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha én csak apa segítségév...

Ciki ha én csak apa segítségével tudok elköltözni itthonról?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben szeretnék elkötözni itthonról de mivel nem tettem félre pénzt (már bánom) vagy ha lesz munkám erre a 2 hónapra nembiztos, hogy összejön annyi, hogy az albérletre elég legyen.

Az egyik barátnőmmel költöznék össze így legalább nem idegennel laknék de félek. Még sosem laktam távol itthonról huzamosabb ideig ( jó kolis voltam de az nem volt messze tőlünk és bármikor hazajöhettem).

Apa azt mondta már régóta gyűjti a pénzt nekem, hogy eltudjak itthonról költözni.

Fura lesz havonta hazajárni és hogy egy másik megyében fogok élni. Biztosan honvágyam lesz először és szomorú is leszek.


24/L


2016. júl. 1. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagy, nem 24. Mikor akarsz felnőni? 24 évesen renget nő már családanya. Nem azt mondom, hogy neked is annak kell lenni, de ideje a saját lábadra állni. Nem ciki, ha apád segít elindulni, de utána egyedül is kell boldogulnod. Másik megye.... Nem távolság.
2016. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs: nem 14. Így akartam.
2016. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki ez nagyon kedves gesztus tőle,hogy segíteni akar. Az biztos hogy az első hónapba nehéz lesz és hiányozni fog a régi helyed,de az a jó benne hogy ott lesz a barátnőd és lelkileg tud támogatni majd. Meg nyugodj meg bármikor vissza mehetsz hozzájuk látogatni. De idővel meg fogod szokni az új helyet és jó lesz minden. Sok sikert kívánok! :)
2016. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond ha segítenek a szülők, és azt is túl fogod élni hogy nem látod őket minden nap :)
2016. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!