Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az apám...

Nojcsiii kérdése:

Mit csináljak ha az apám elakar távolitani a legeslegjobb barátnömtől?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle hogy miért.

Nem lehetnek ilyen véletlen összefüggések, hogy amióta többet vagy vele, romlott a tanulányi átlagod 1,0 alá, ilyesmi?

Nade viccen kívül, érdemes volna végiggondolni, hogy miért láthatja jónak hogy eltávolítson. Ha elmondod nekünk, könnyebben tudunk segíteni

2016. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tanulmányi átlagom ugyan olyan amilyen szokott lenni .... Ő azt szeretné ,hogy én csak bent legyek vagy a tesommal legyek kint és,hogy másokkal ne is beszéljek ,mert őt zavarja ,de nem tudom miért? Ha valaki átjön hozzám ,amint elmegy cirkuszol ... Egyre jobban nem értem .....
2016. júl. 1. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy magyarázza meg hogy miért nem szeretné. Ha nem tudja megválaszolni már előrébb vagyunk.

Am hány éves vagy?

És csak azzal az egy barátnővel ekkora probléma, vagy mindenkit ennyire utál?

Neki mennyire vannak barátai?

2016. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!