Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
86%

itt apád a főszereplő, káre dühöngeni

a szüleid kapcsolata már biztos régota unalmas

2016. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
94%

Bármit csinálhatsz a nővel, az nem teszi megnemtörténtté a megcsalást. Apád bűne ami rád is tartozik valójában. Sajnos ez ilyen tehetetlen állapot, mivel ezen már semmi nem segít. Apukád eljátszotta a bizalmatokat, fájdalmat és csalódást okozott. Rá kell elsősorban haragudnod.

Ja és ha megvered a nőt feljelenthet testi sértésért.

2016. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
persze unalmas, mert anyám mindent megtesz érte körbe ugrálja a kedvencét főzi mindig stb stb... beszélget vele filmeznek együtt és akkor unalmas. akkor lenne uncsi ha anyám le se szarná magyarán megmondva és alig beszélnének.
2016. máj. 5. 00:00
 4/69 anonim ***** válasza:
88%

Mindig nevetséges baromság a szeretőn bosszút állni. Ha ő nem lett volna, lett volna más, itt azé a felelősség, aki úgy döntött, hogy megcsalja a másikat, azaz az apukádé.


Másrészt neked gyerekként mi a franc közöd van ahhoz, hogy kit dug apukád? Elég elképesztő szereptévesztésben vagy, jó hogy már nem apádat akarod végigpofozni az udvaron. Hagyd ezt a szüleidre, ez az egész ügy azokra tartozik, akik a szereplői, te meg nem tartozol közéjük.

2016. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
21 évesen rám is tartozik hogy az a nő aki a szájába ételt rak 24 éve miért érdemelte ezt? és ez engem is érint sőt! Megérdemli a r...c hogy valaki jól helyre tegye ebben az esetben én leszek az.
2016. máj. 5. 00:14
 6/69 anonim ***** válasza:
76%
Ilyet én is csináltam. Apám autószerelö volt és a nö hozzánk hozta a kocsiját javittatni. Amikor megtudtam, hogy ki ez, letörtem a kocsi tükörjeit és utána nem beszéltem apámmal. 8 éves voltam
2016. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
81%
Ha 40 éves lennél se tartozna rád. Apáddal keménykedj kisköcsög ne egy kis nőcskével. Anyád meg szerintem elég nagylány már ahhoz, hogy egyedül is beadja a válást és kidobja apád. Biztos vagyok benne, hogy elég feszült most a hangulat anélkül is, hogy te még hergelnéd őket. Tényleg tuti az lesz most a legnagyobb segítség anyádnak, ha a válóper mellett még miattad is szaladgálhat a bíróságra, miután előállítanak testi sértésért.
2016. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
90%

21 évesen lehetne már annyi eszed, hogy nem avatkozol felnőtt emberek életébe. Ha anyádat zavarja, akkor ő rendezhet balhét, hisztizhet, de te nem. Majd apád és anyád lerendezi egymás között.

Mellesleg. Jobb ha nem csinálsz jelenetet, mert apád szeretője akár fel is jelenthet téged, méghozzá teljes joggal.

21 évesen a saját életedet kéne élned, és nem másokéba beleavatkozni.

2016. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
96%
Ugye tudod, hogy a megcsaláshoz 2 ember kell?? Apád sem szent, ott is leköphetnéd, megrugdoshatnád, megtéphetnéd. Nyilván nem kellett könyörögnie apádnak sem, hogy félre kúrjon.
2016. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 Molyember ***** válasza:
88%
Nem vagy egy kicsit retardált? Miből gondolod, hogy okod lenne megverni apád szeretőjét? Miből gondolod, hogy azzal rendbe tennél bármit is? Miből gondolod, hogy az a nő tehet a szüleid megromlott kapcsolatáról?
2016. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!