Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztráltam két társkereső...

Regisztráltam két társkereső oldalra. Mire ügyeljek? NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

Figyelt kérdés
Egy 22 éves egyedülálló fiú szeretne szerencsét próbálni ezeken az oldalakon (Love.hu, talaka.hu).
2010. ápr. 14. 17:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

love.hu-n én eddig nemsok eredményt értem el,mindenki csak mutogatja magát,sose írnak vissza chat-be...

már rég töröltem magam

másikat nemismerem

2010. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy nem nagyon tudok élőben ismerkedni, meg otthonülős is vagyok, és a kezdeményezőképességemmel is baj van. Szóval marad a net. Tudom, hogy élőben a legjobb, de sajnos most ez van.
2010. ápr. 14. 17:45
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz mert sok ott a hazug ember lehet hülyülni járnak oda vagy van párkapcsijuk is!
2010. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés mit szeretnél?

Barátnöt keresel vagy csak akivel neten keresztül beszélgetsz?


A lényeg ha barátnöt keresel, hogy néhány levélváltás után, kérd el a telefonszámát és hívd fel. Aztán ha úgy érzed hogy órákat tudnátok beszélgetni, van közös téma, akkor nagyon hamar kérj személyes találkát, és ott majd kiderül hogy milyen.

Nem szabad hónapokig húzni a találkozást. Lehet élöben nem is olyan amilyen a képen volt.


Meg az is lehet ezért még ha csúnyának vagy nem megfelelönek tartod a lányt sem utasítsd el,inkább kérj minél elöbb személyes talit, mert lehet képen sokkal rosszabul néz ki.


A legjobb ha minél közelebb van hozzád, mert a távkapcsolat nem megoldás.

2010. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

OFF:"távkapcsolat nem megoldás."

Szerintem igen. :) Egy ideje már működik. Bocsi az offért.

2010. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatba én sem mennék bele.
2010. ápr. 14. 17:55
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudjatok, tudom hogy nem ez a kérdés, de annyiszor látom és nem értem soha: mi az az OFF, és hogy bocsi az off-ért... rengetegszer írják, előtte zárójel van kettősponttal.... ha le is írod, miért kell elnézést kérni utána?? Megköszönöm a választ.

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak, én egyszer voltam még vagy 6 éve társkeresőn, én rögtön egy rendes fickóval ismerkedtem össze, mi hónapokig leveleztünk mire találkoztunk, és a találkozás nekem csalódás volt, nem a kinézete miatt, mert az nekem másodrendű, hanem a való életben már abszolút nem volt olyan érzékeny férfi, mint a levelei alapján tűnt, és abszolút nem "pendültünk egy húron".... szóval valószínű jobb lett volna korábban randizni, akkor hamarabb kiderült volna az egész.

2010. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlatilag ne is pazaroljak időt a társkereső oldalakra?
2010. ápr. 14. 18:02
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

# Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!


Ez az offolás. Látszik hogy elolvassátok a szabályokat.

2010. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Külső adottságok? :) Én is mostanában akartam ilyen oldalakra regisztrálni.

20/L

2010. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!