Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedünk a férjem...

Megismerkedünk a férjem családjával és kicsit parázok tőle. Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
A férjem apja Indiai születésü. Még élnek ott családtagok nagyszülők,apósom testvérei akiket megláttogatunk. Hogy készüljek fel az utra? Mennyire lesz kultursokk? Két hétig maradunk.
2016. júl. 5. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon kultursokk lesz. Az en ferjem magyar, mi csak mo-n belul utaztunk pesttol tavol delre, es nekem mar is kultursokk volt :D

Egyebkent miert nem a ferjed kerded??

2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő is csak párszor volt kint, màr évek óta nem utazott oda.
2016. júl. 5. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Egész India egy putri. Szerintem próbáld meg megbeszélni, hogy ne legyetek ott két hétig...
2016. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
80%
aki Indiát leputrizza, az valószínűleg soha nem járt se Indiában, se egyetlen idegen országban se, valószínűleg nyelveket, idegen kultúrákat se ismer. Az ilyen ember maradjon otthon a panelban.
2016. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem más, távoli kultúrákat megismerni, személyesen megélni, enni az ételeiket, megismerni a mindennapjaikat mindig nagy élmény. Én ki nem hagynám, és alig várnám. Sosem tartottam sokknak az ilyet, mert minél többet megismersz a világból, annál nyitottabb és elfogadóbb leszel más népek iránt. Sok országban töltöttem hónapokat, és nagyon jól éreztem magam mindenhol. Nyilván másképp is gondolkodom azoknál, akik még a megyehatárt sem lépték át, de nem is tudják, hogy mit veszítenek ezzel. Szerintem ne félj, csak élvezd az új élmények minden pillanatát!
2016. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
2 hétig Indiában lenni élet veszély, öltözködj kevésbé úgy, mint itthon és talán nem ugranak rád 10-en megerőszakolni.
2016. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:
53%

Figyelj nagyon, ők mit hogyan csinálnak, a férjed emg segíthet, hiába, hogy nem járkál oda, ott nő fel.

Én nem voltam, de hát tudhatóan nagyon más világ, nézegesd a neten is a viselkedést, szokásokat.

lehet ez egy csodálatos élmény is... inkább azzá próbáljátok tenni, mint parává!

2016. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A férjem nem ott nőtt fel. Apósom ott született ott a családja, de évtizedek óta az Usa-ban él.
2016. júl. 6. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
oltasok!!!
2016. júl. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!