Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugodjak meg?

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Ma reggel elutazott a férjem és totál ki vagyok.Most is úszom a könnyeimben.Mondta hogy,nyugodjak meg mert gyorsan el repül az a 3 hónap de a szivem majd meg szakad.Itt a két kislányunk és nem szeretnék sirni előttük.A nagyobb már feltudja fogni a dolgokat.Légyszi öntsetek belém lelket.
2013. máj. 28. 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Harom honap az nem olyan hosszu. Kitartas:)
2013. máj. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezért felesleges sírni! Nem örökre ment el a férjed, csak rövid időre. Biztosan tudtok majd beszélni telefonon, vagy neten. Sok család él néhány hétig-hónapig külön, és nem hisztiznek emiatt.
2013. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

hát neki rosszabb lesz ez a három hónap,

a börtönben elég lassan megy az idő,

2013. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem kamionos vagy ilyesmi mert még ritkábban láthatnád. Miért megy el három hónapra? Ha meló miatt, örülj, hogy van neki, a mai világban ez nagy vigasz lehet hidd el nekem.Tapasztalat.
2013. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a gyerekeiddel.
2013. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom egy jól fizető állás miatt utazott el. Lebegjen a szemed előtt, hogy miért vagytok most külön, a cél. Emellett valóban van skype, láthatjátok is egymást, annyi emilt válthattok, amennyit csak akartok.

Próbálj magadnak előre programokat csinálni. Gondold át, hogy mi mindent kell csinálnod nap mint nap, ezzel mennyi idő megy el, ott vannak a gyerkőcök is, velük is repül az idő. Hogy társaságod is legyen, ha barátnőiddel nem elég szoros a kapcsolatod, nem találkoztok sűrűn, ezt kicsit sűrítsd...

2013. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy kis különlét még jót is tesz a kapcsolatnak. Mi a kapcsolatunk elején volt, hogy 9 hónapot vártunk egymásra, aztán átlag 6 hónapot, és utána is csak egy hetet voltunk együtt.

Ez kellett ahhoz, hogy most mint házasok minden percet megbecsüljek, amit a férjemmel tölthetek.


Hidd el, ezután a 3 hónap után szinte megújul a kapcsolatotok.


Egyébként csak az első egy hét nehéz. Aztán rájössz, hogy megy az élet ugyanúgy tovább. Hamar beleszoksz. 1,5 hónap után meg már túl vagytok a felén, és számoljátok vissza a napokat. :)

2013. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért utazott el? Munka, továbbképzés vagy egyéb?

Tudtok majd skype-on kommunikálni?


Biztosan nagyon nehéz lesz, de ki kell bírnod, gondolom nincs más választásod. Barátaid vannak? Most nagyobb szükséged lesz rájuk.

2013. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha munka miatt ment el akkor talán könnyebb. Az én párom is külföldre jár dolgozni, csak hétvégente van itthon de volt h több hétig se. A mi kapcsolatunkon javított a távollét, de nagyon sok párt ismerek akik nem maradtak együtt. De ugye ez sok mindentől függ, nálatok már gyerekek is vannak. Én is rengeteget vagyok egyedül, kirúgtak nemrég a munkahelyemről, elvesztettem a legjobb barátomat, szóval nagy szükségem lett volna rá, de nem volt itt. Ha a több pénz miatt van kinnt, amivel a családja-gyerekei életét szeretné jobbá tenni, akkor csak erre gondolj. És ha a kapcsolatotok biztos alapokon áll akkor csak közelebb hoz benneteket egymáshoz a távol töltött idő!
2013. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hayabusa ***** válasza:
Az Én párom is 3 hónapos kiküldetést kapoot. Az első pár napban nagyon nehéz, pláne hogy nálunk nem volt még gyerek, aki lefoglalhatott volna. Én úgy oldottam meg, hogy szinte folyamatosan eljártam túlórázni, és persze skype-on tartottuk a kapcsolatot. De azért így is nehéz volt nagyon.
2013. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!