Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mit takar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mit takar az a kifejezés, hogy egy pasi határozott?

Figyelt kérdés

...avagy határozatlan?

Mind2 jelzőről, mondjátok el a véleményetek. Köszi.


2011. febr. 20. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Az, hogy nagy a farkam, és tudom :D
2011. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
gazdag/nem gazdag
2011. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan azt, amit jelent a maga a szó. Legyen határozott, vagyis álljon ki az igazáért, ne hunyászkodjon meg, tudja mit akar, van egészséges önbizalma, nem hagyatkozik mindig a barátnőjére, ha valamit el kell dönteni.
2011. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem én lettem megszólítva, mert pasi vagyok, de...

Ha kirándulunk és a kék jelzést követjük, akkor én piros jelzésre is el tudom vinni a társaságot. Elhiszik, hogy arra kell menni.

Ha be akarok "húzni" egy lányt táncolni, akkor kb. 5 másodpercbe és egy mozdulatomba, talán egy-két szavamba kerül.

2011. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ha a mondatát úgy kezdi,hogy " úgy határoztam ..."

:D

Es amikor már elmondta akkor már határozott !! :-)

2011. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

határozott az, aki tudja, mit akar. ha valamit el akar érni, azt eléri. van célja. nem csak sodródik az árral, hanem egy bizonyos irányba halad. van egy terve. van véleménye és kiál mellette, de nem érvek nélkül ismételget, hanem intelligensen vitázik. ha valaki megtetszik neki, akkor lép felé, tudatja ezt vele, nem ijed meg.

határozatlan az ennek az ellentéte, kiegészülve még talán azzal, hogy egy kapcsolatban mindenre rábólint, papucs.

2011. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!