Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen engedtétek előszőr...

Hány évesen engedtétek előszőr ki egyedül a gyermeketeket az utcára?

Figyelt kérdés
légyszi írjátok, hogy fiú vagy lány, és hogy falun, vagy vásosba,:) köszi
2010. ápr. 15. 14:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még nincs gyerekem, emígy engem 4 évesen, de csak azért, mert könyörögtem hadd mehessek le egyedül a sarkon lévő boltba :)
2010. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Engem nagycsoportos koromban, a szomszéd utcában lakó pékig kora reggelente, városban, kertvárosi részen.

Anyukám eleinte távolról kísért, de ezt csak később mondta el, miután megbizonyosodott róla, hogy rendesen közlekedem, ahogy tanította, abbahagyta.

21/L

2010. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Ja, emígy lány vagyok, és kb közepes méretű város :)
2010. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok, még nincs gyerekem, de engem anyukám 8-9 éves koromban engedett le egyedül játszani, de nem egyedül, csak osztálytársaimmal. Újpesti lakótelep, zöldövezet, elég biztonságos hely.
2010. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Szia! 19 éves lány vagyok, vidéki nagyváros. Körudvarban lakunk bérházban, de nem zárt 150 férőhelyes parkoló is van az udvarban. Anyukám 6 éves koromtól engedett le egyedül, de ha ki akartam menni az udvaron kívülre, akár 3 méterre is csengetnem kellett és így is kb. 8 éves koromtól mehettem. De ezt neked kell eldönteni, volt nekünk is olyan barátunk, akinek az anyukája lejött és leült a padra amikor a gyermeke játszani szeretett volna.
2010. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

Háát, én magamat nem írom,mert nem vagyok mérvadó (régen voltam gyerek, ráadásul egy kicsi és biztonságos faluban laktunk) :)), de a barátnőmnek most van BP-en két iskolás gyereke (9 és 11 évesek), és átkíséri őket a legutolsó zebrán is, és utána már látszik az iskola, nincs több autóút, onnan egyedül mennek. De értük még mindig értük mennek, amit meg is értek!


Enyém még kicsi, de biztos, hogy legalább 11-12 éves koráig nem fog egyedül közlekedni.. Max. a szomszédba a kis barátjához, de azt meg látom az ablakból. Sajna jobb félni mint megijedni, ebben a világban :(

2010. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
83%
Jobb félni mint megnősülni:D De engem már 6-7évesen is elengedtek kis faluban meg szegeden volt sok cigó azt azokkal haverkodtam azt muteromék nem féltettek :DD ha ők nem akk senki se véd meg(igaz akkor nem volt annyi olyan fajta cigány aki bűnözik meg stb azok jó arcok voltak)
2010. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%
Jóóóvanna :) De enyém lány és BP-en lakunk.
2010. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Én 5 évesen már egyedül mentem oviba. Muszáj volt, mert elváltak a szüleim. De 6-7 évesen már egyedül csináltam a 7végi és karácsonyi bevásárlást, mert anyukám sokat feküdt otthon betegen.Ez 18-20000 fős kisváros volt.

A fiamat 30000es kisvárosban csak játszani engedtem le 6-7, de mivel lakótelepen laktunk, ezért nyugodtabb voltam.De ő nem annyira önálló, mint én, ezért csak boltba 10 éves körül küldtem.

2010. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

Engem 3-4 éves koromtól engedtek de mi egy kicsi faluban lakunk ahol ritkán jár autó meg ilyenek :P

16/F

2010. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!