Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog amit párod más nővel művelt? (amíg veled volt)

Figyelt kérdés
Megcsalásig most ne menjünk el. És megbocsátottál vagy nem? Illetve ha tudnád, hogy soha többé nem csinálná (most tekintsünk el a kutyából nem lesz szalonna elvtől) akkor megbocsátanád esetleg még a megcsalást is?
2010. ápr. 15. 14:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább dolog? Megdícsérte egy miniszoknyás nő lábát (nekem). Egyébként sok mindentől függ, hogy megbocsátanék-e egy megcsalást, ha eltekintünk a kutyából nem lesz szalonna elvtől.


Függ attól is, hogy pld. milyen körülmények között történt? Munkahelyi bulin, spiccesen, stb? Vagy szerelem alakult ki köztük, és tervezték az együttlétet? Persze most ezt mondom, de ha én kerülnék ebbe a helyzetbe, sajnos előre biztos nem tudom, mit tennék. Az akkori lelkiállapotom határozná meg, és a körülmények. Ja, meg hogy mennyire szeretem a páromat, szeretem-e egyáltalán annyira, hogy nagylelkűen megbocsássam ezt az egy botlást? (Amúgy ismerek egy-két nagylelkű nőt ilyen ügyben, de olyat is, aki egy szemezésért is képes volt kidboni a párját).

2010. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább,hogy egy discoban megadta a számát egy csajnak.És sms-t írogattak egymásnak.És belehazudott a képembe,hogy ez nem neki irkál hanem az öccsének mert a tesójának nincs pénz a kártyáján.

Roh@dtúl fájt.De megbocsájtottam.Igaz ha sms-e jön még most is össze rezzenek.Azt nem tudom,hogy történt e köztük valami mert ha igen akkor magamat ismerve összecuccolnám magunkat a lányommal és elmennénk.Most is pedig ennek 1 éve.

2010. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Legelső komoly kapcsolat: barlangász volt a fiú és mint kiderült később, a nagy barlangászbulikon, találkozókon csajozott, aztán ráadásként egyik ilyen rendezvényen lebukott az egyik "barátnőmmel". Persze az egész társaság tudott róla, de összetartottak, mert az ottani csajok közül jópár csak "azért" járt "barlangászni".
2010. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Régebben megnézte a csinos nőket az utcán (nem nagyon feltűnően persze), megbeszéltük, h ezt ne tegye, azóta leszokott róla. Más nem volt, a párom egy nagyon monogám típus. És nagyon rosszul hazudik :) 7 éve vagyunk együtt.
2010. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem a mostani párom semmit. Bár kinek mi a durva. Megnézi a csinos nőket,nem bámulja nyálcsorgatva,de emberből van és rájuk néz ha tetszik neki. A szemét nem fogom kinyomni.

Vannak nő ismerősei,munkatársai,én nem vagyok féltékeny mert tudom hogy nem csal meg.

2010. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha sétálunk az utcán, és mondja, hogy annak a nőnek de jó lába van, én erre nem fölkapom a vizet, hanem megmondom a véleményem. Lehet,hogy jó lába van, de tudom azt is, hogy neki mindig az én lábam a legjobb. :))
2010. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnősült, csak elfelejtette közölni..
2010. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a legdurvább mikor össze vesztünk a férjemmel és én szemétségből csináltam egy áll MSN-t és ott kiadtam magam egy másik nőnek és ő elkezdet flörtölni és két nap után azt közölte az állínévesnek hogy ma nem a feleségemmel szeretkeztem ha nem veled. Nagyon fájt de legalább meg tudtam, hogy az én férjem sem különb mint másé. És már nem vagyok naiv
2010. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
volt egy pár dolog.pl más nökkel szemezget mikor ott ülök vele .másokat dicsér .minden növel flörtöl.volt olyan hogy nála voltam hétvégén és lelépett azt akmuzva hogy a haverjával talizik ,de lebukott hogy nem ott volt.akkor a haverjának adott mindenbe igazat mikor ö volt a ludas.sorolhatnám még estig itt ülnék
2010. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom az unokatestvérének a barátnőjének irogatott smseket hogy kivánja meg hogy mit szólna ha végog nyalogatná a testét!Megtudtam letagadta hogy a fiúnak irta poénból persze átláttam rajta!

Másik hogy elmentünk strandra bemutattam barátnőimnek, 1 hét után felakarta szedni az egyiket meg olyanokat mondott neki hogy nem ad 1 hónapot és otthagyja a barátját érte!

Csinált magának 1 másik msnt azon nőzőtt!Csetelget!

Tudom hülye vagyok de ez van!

3év 8hónapja vagyunk együtt!

2010. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!