Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog amit párod más nővel művelt? (amíg veled volt)

Figyelt kérdés
Megcsalásig most ne menjünk el. És megbocsátottál vagy nem? Illetve ha tudnád, hogy soha többé nem csinálná (most tekintsünk el a kutyából nem lesz szalonna elvtől) akkor megbocsátanád esetleg még a megcsalást is?
2010. ápr. 15. 14:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nálunk az volt egyszer, hogy egy házibuliban (ahol én is ott voltam) megismertünk egy csajt. A csajnak megtetszetta barátom,felvette msnre. Párom pedig nem hárított, sőőt... ezt mondta: "mindjárt jövök, elmegyek megnézni hol lakik Zsuzsa, mert azt szeretné, hogy holnap vigyem el a munkahelyére.Végülis úgyis útba esik"... Na ezt azóta sem tudom elfelejteni. Erről mi a véleményetek?
2010. ápr. 15. 16:29
 12/20 anonim ***** válasza:
Háát mi volt köztük?
2010. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Semmi mert szakítottam és megijedt. (aztán kibékültünk) De ha nem szólok semmit mit csinál? Egyáltalán hogy jut ilyen az eszébe?
2010. ápr. 15. 17:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Basszus elég durva!!Lehet hogy volt csak nem tudsz róla!
2010. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, ha Te csináltad volna ezt vele-" áá, tök jó a munkatársam(ffi) hazahozott, milyen jót dumáltunk, stb"-mit szólt volna hozzá?
2010. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Másik lányt hívogatott,smsezett vele.
2010. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Alig hogy összejöttünk, ra egy honapra szolt, hogy be szeretne mutatni nekem az egyik nö munkatarsat, aki a legjobb baratja pillanatnyilag. Egyik nap, hazaertem a munkahelyröl hozza, ahogy meg volt beszelve, es ott ült a csaj, egy ket eves gyerekkel a kezeben, es mint egy kis csalad vacsoraztak. Meg a csaj ugy nezett ram, mintha en lennek a kurrvaja a pasimnak. Aztan egyött elmentünk bulizni, mert a csaj kikönyörögte a paromtol, es töle megkerdezte a parom, hogy mit iszik, meg ott volt a ribi növere is, attol is megkerdezte, tölem meg nem. Aztan meg aznap este elekezdte nekem ecsetelni, hogy a kis legjobb baratnöjenek milyen formas kis combja van, es persze ott volt a csaj. Akkor este eldöntöttem nem talakozunk többet, de nem hagyott beken, ugyhogy kibekültünk. Aztan meg egy honapig volt rendszeresen balhe, mert a batyam meg a baratnöim, meg mindenki folyto azzal fogadtak, hogy amig en 50 km - re minden nap majdcsak meloztam, addig rendszeresen lattak a pasimat azzal a ribivel vasarolni, oviba menni a gyerekeert, stb... A parom esküdözött, hogy higyjem el, hogy csak segiteni akar nek, mert nagyon nehez körülmenyek közt van. Egy darabig türtem, de aztan kijelentettem, hogy csak egyszer halljam meg, hogy valahol is együtt voltak, vege. Nem vitte mar sehova, csak a munkahelyen talakoztak, de ott is csak ritkan, mert a parom cegvezetö volt a ribi meg sima melos. Csak akkor talalkoztak melohelyen kivül, ha en is ott voltam. Vegül a ribi megelegelte a befenyitest, es elöttem ra akart maszni a paromra a parom sik reszeg volt, es nem latta, hogy ott vagyok, de ellökte magatol, ez nekem bizonyitotta, hogy szeret. Azert lenyomtam egy fülest a ribinek:-) Azota a ferjem, es imadom, es ö is engem, es nem csal meg tuti.
2010. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, pitiáner dolgokért tudtok sokan megsértődni, de talán azért, mert könnyen jöhet olyan folytatás, ami durva.

Nálunk máshogy van. Rendíthetetlen az egymás iránti hűségünk,egyrészt mert szeretjük egymást, másrészt elvből is, ami legalább annyira fontos.

Én egy ilyen "beugrok Zsuzsáért" dologért nem gyanakodnék. A férjem sem gyanakszik. Hozzám járnak ügyfelek, akikkel néha egészen személyes dolgokat megbeszélünk. Csodálkozik, miket el nem mondanak nekem, de eszébe nem jutna attól félni, hogy kapcsolat alakul ki valamelyik ügyfelemmel. Néha megfordul a fejemben, mennyire megbízik bennem, és ez milyen jó.


Egyszer egy munkatársam beszámolt róla, hogy 3 napos külföldi úton a férjét a szálláson tévedésből egy nővel rakták egy szobába. Tőlem kérdezte, szerintem nem kell-e féljen attól,hogy történik valami? Nekem meg leesett az állam, hogy ő ettől fél. Akkor még elég naiv voltam, ismerve ezt a világot a kérdés jogos lehetett. De ha a férjemet tették volna egy nővel össze, nekem eszembe se jutott volna rosszat gondolni.

2010. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsó tök jó hogy nem vagy féltékeny de sajnos a mi férfiaink csak maguknak köszönhetik hogy ilyenek lettünk, hogy ilyenné tettek!Ha nem lenne csaj felszedés, smsezés durvában, meg jaj a munkatársam milyen jó nő milyen jó fej akkor mi sem lennénk ilyenek!

Amúgy én se lettem féltékeny csak az kialakult amikor már kicsit felnyilt a szeme más nők iránt.

2010. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Én sem azért vagyok féltékeny mert egy egyszerű munkátarsat akart munkába vinni. Olyat szokott is csinálni. De ezt a nőt nem is ismerte, a nő kikezdett vele és ő már rögtön ugrott neki. Ez nem tetszett.
2010. ápr. 16. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!