Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kapcsolatban vagy a...

Milyen kapcsolatban vagy a sógornőddel?

Figyelt kérdés

Elsősorban a sógornők közötti viszonyra vagyok kíváncsi, legyen szó a fiútestvér nejéről vagy a férj lánytestvéréről/fiútestvérének nejéről.


Milyen gyakran találkoztok? El tudtok mélyebben is beszélgetni? Mondhatni, hogy baráti a viszony, vagy inkább csak amiatt beszélgettek, mert egy családba kerültetek? Azt is írjátok meg, hogy a fent említettek közül melyik változat aktuális (tehát hogy milyen ágról sógornő), illetve, hogy melyikőtök került hamarabb a családba :)


2016. júl. 14. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Szia:)

Nekem a fiú tesóm neje a sógornőm 7 éve.

Elég gyakran talizunk, én még a szüleimmel lakok és van amikor itt alszanak, így napokat együtt vagyunk.

De van amikor én alszok náluk.

Elég jóba vagyunk sok mindent megbeszélünk baráti viszonyba vagyunk.

2016. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Férjem húgával nem vagyunk beszélőviszonyban (Férjem sem).

Bátyám feleségével jóvan vagyunk, bár inkább csak azért, mert egy családba kerültünk. Ő nagyon aranyos, kedves lány.

2016. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Bátyám felesége.

Imádom, olyan, mintha a nővérem lenne. :) 2 éves korom óta vannak együtt tesómmal.

2016. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Férjem húga. Azt hiszem nem kedvel túlságosan de en se őt! Nagyon féltékeny!!! Amióta van pasija azóta kicsit jobb a helyzet. De amugy nem beszélünk egymással csak ha nagyon muszáj.
2016. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Férjem nővére van csak sógornőm.

Ritkán találkozunk, kb évi 2x maximum.

Amerikában élnek. Ebből kifolyólag hiába vagyunk 6 éve együtt a párommal kb 10x találkoztam a sógornőmmel,mi 1x voltunk náluk ők pedig kb évi 1x jönnek haza, ritkán 2x. így nem vagyunk nagyon közeli viszonyban, de rosszban sem.

Nem csak a távolság közöttünk sok, hanem a korkülönbség is, közel 20 év (Én 23, ő 40)

De amúgy el tudunk beszélgetni ha találkozunk és néha facebookon is beszélgetünk.

2016. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Férjemnek van egy húga, és a bátyámnak van felesége, így két sógornőm van.

A férjem húgával ritkán találkozom, nem vagyunk rosszban, inkább olyan semleges, de kellemes a viszonyunk. Nem ismerjük egymást igazán, ugye a ritka kapcsolattartás miatt.

A bátyám feleségét már sűrűbben látom, korban is közelebb áll hozzám, vele többet beszélgetek, jól megvagyunk egymás társaságában, jó a viszonyunk.

2016. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 1 sógornőm van. A férjem öccsének párja.

Ők fél évvel előttünk jöttek össze, szóval a családba is szinte együtt kerültünk be. És előtte már barátnők voltunk.

Voltak köztünk problemak részbrn annak is koszonhetoen hogy a ferjemnek se volt mindig derus a viszonya az occsevel.

A kislanyuk csak fel evvel kisebb a mienknel.

Volt hogy nem jartunk ossze meg tartottunk egymasbol de azert csaladon kivul is talalkozunk, akkor is ha dolgozik a parunk.

Sok veszedekedés és sértődés után most egesz jó a viszonyunk.

2016. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Ketto van. A ferjemnek ket nala sokkal idosebb tesoja van, igy a sogornoim 45 koruliek, kamasz gyerekekkel. En 28 vagyok, kisbabaval. Nem beszelunk vagy talalkozunk, csak csaladi banzajokon.:) de nem hianyolja egyikunk sem szerintem. Szoval nekem ez idealis.
2016. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

3 sógornőm van most. Az előző házasságomból 2 sógornőm volt.

Az volt sógornőimmel(mindkettő a volt férjem lánytestvérei) a kapcsolatom érdekes volt. Eleinte jó volt mindkettővel a kapcsolatom, főleg, hogy az egyik sógornőm az osztálytársam is volt.

Amikor gondjaim lettek a házasságomban az osztálytárs sógornőm rosszindulatú lett, összevesztünk. A másikkal nagyon jóban voltam. 15 évvel később még mindig nagyon jóba vagy a sógornőmmel. A másikkal nem igazán találkoztam a válásom óta.

Jelenlegi házasságomban 3 sógornő van.(mindhárom a férjem bátyjainak feleségei) Egyikkel sincs semmi bajom, elvagyok velük, de olyan semmilyen kapcsolat nincs. Ha hazamegyünk látogatóba, akkor meglátogatjuk őket, elbeszélgetünk, kedvesek vagyunk egymáshoz, de ennyi. A volt házasságomban én kerültem be mint nő, a jelenlegi házasságomban én voltam a második nő a családban mint feleség.

2016. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincs sógornőm, valszeg nem is lesz sosem. (nekem húgom van, a férjemnek bátyja)


A sógorom feleségével el tudunk beszélgetni, vannak dolgok, amik mindkettőnket érintenek (nem függ össze a családdal).

Ha nem lennénk "rokonok" nem lennénk barátnők sem, korban is távol állunk egymástól, érdeklődési körünk mondhatni ellentétes, kicsi a valószínűsége, hogy kollégák legyünk.

2016. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!