Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerkóceim jöhetnének egyedül...

Gyerkóceim jöhetnének egyedül hozzám?

Figyelt kérdés
Már egyedül járnak iskolába is. Mégis mikor az exemnek megemlitettem, hogy igazán átsétálhatnának amikor a láthatás van, (közelebb lakunk mint az iskola) az exem dührohamot kapott, és azt mondta, hogy szó sem lehet róla. Nem értem. Állitólag ki sem bir állni, mégis látni akar 2 hetente?
2010. ápr. 15. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a tény,hogy csak kéthetente mehetnek hozzád a gyerekeid,minősíti az exedet.Sajnálom,hogy a gyerkeidnek ilyen anyja van.De nem tehetsz semmit,mert a bíróság szerint a legszemetebb anya is jobb,mint az apa.
2010. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha közelebb laksz, mint az iskola, te is átmehetsz értük, nem?

Biztos megvan az oka, hogy miért nem engedi. Lehet, hogy csak biztos helyen akarja tudni a gyerekeket, minthogy elindította őket hozzád. Próbáld megkérdezni tőle, hogy mi az oka.

2010. ápr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is! Valami oka van, hogy te nem tudsz eléjük menni?
2010. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Vslóbsn vsn. Nagyon egyszerú a magyarázat. Keresztbe akar tenni. Ennyi. Ha nem lát, nem tud kötekedni, ellenkezni, provokálni, fenyegetni. Mert csak ehhez ért. Sajnos. Én próbálok, próbáltam mindig rugalmas, kompromisszum képesen viselkedni. Ú vszont kijelentette, hogy akkor lesz a legboldogabb, ha engem tönkre tesz. Uszitotta már rám a börtönviselt öccsét aki minden ok nélkül fejbe rúgott a gyerekeim előtt, abból sem csináltam ügyet. Mondván mindenkinek jobb a békesség, nem szitom a feszültséget. Minden találkozásunkkor provokál, és sorra felvételeket készit a "beszélgetésekről." Ezt a Biróságon javasolták neki, mert befeketit, feljelentget ahol tud. Bár bizonyitéka erre soha nem volt, csak a légből kapott csipp-csupp ügyeket fúj fel, és forgat ki. Mielőtt azt gondolnátok, hogy esetleg azért csinálja, mert megcsaltam, becsaptam, nem igy van. Ő akart válni. Mert akadt neki más. Most, hogy már nekem is van új társam, és közös baba is, most még elviselhetetlenebb. Ezért gondoltam, hogy talán mindnekinek jobb volna, ha a gyerkőcök egyedül tennék meg a röpke 5 perces utat. Elég nagyok már. Erről viszont hallani sem akar. Vajon a Biróság jobb belátásera tudja birni? Miért nem képes emberi módon viselkedni? Nem miattam. A közös gyerekeink miatt.
2010. ápr. 16. 06:53
 5/20 A kérdező kommentje:
A munkabeosztásom miatt sajnos nem mindig tudok értük menni, de ezt mindig jelzem feléjük. Ha viszont a gyerekek jönnének, a párom szivesen beengedné őket. Volt, hogy a rámeső hétvégén nem tudtam menni, üzentem neki, hogy cseréljünk hétvégét. Az üzenetre nem reagált. Mentem a skacokért, de nem voltak otthon. Van úgy, hogy hónapokig nem látom a gyerekeket. Nekem az is jó volna, ha csak aludni jönnének át, mert addig legalább látom őket......
2010. ápr. 16. 07:02
 6/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekeid? Szeretnek ott lenni nálad? Jó viszonyban vannak az új pároddal?
2010. ápr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
10, és 8 évesek. Imádnak itt lenni, szeretik a párom, és a kistestvérüket is. Panaszkodtak is az anyjukra, hogy folyton gonoszkodik, szidja a párom. Gondolom az élménybeszámolók miatt haragszik ennyire. Mert a gyerekek ujjonganak ha jöhetnek, és nagyon jól érzik itt magukat. Már őket is kérdeztem, hogy el tudnának-e jönni. Ők szeretnének, de a szavaikkal élve "anya biztos nem örülne neki" kifogást használva meg se merték kérdezni az anyjukat.
2010. ápr. 16. 07:21
 8/20 A kérdező kommentje:
A nagyobbik egy játék alkalmával a páromnak azt irta fel a játék táblájukra, hogy " jó volna veletek lakni" Azért szerintem ez a mondat mindent elmond.
2010. ápr. 16. 07:23
 9/20 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ők már elég nagyok. Csak az a baj, hogy hiába írják le itt 100-an, hogy nyugodtan mehetnek, nem lesz semmi bajuk, ha az anya nem engedi el őket. Nyilván ő is tisztában van vele, hogy nem lesz semmi bajuk, csak azért nem engedi őket, hogy rajtad bosszút álljon. Ne aggódj, pár év és kamaszodni kezdenek a gyerekek, akkor anyuka kamatostul visszakapja ezt a dolgot. Addig meg... hát, csak annyit tudsz csinálni, hogy eléjük mész. Ne aggódj, már csak pár év, aztán anyuka már úgysem fogja tudni visszatartani őket.
2010. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!