Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Titeket zavar ha...

Szülők! Titeket zavar ha gyereketek párja sokat van nalatok?

Figyelt kérdés

23 évesek vagyunk , mind a ketten a szuleinkkel élünk . Sajnos mi kicsi házban , a húgommal kozos a szobank. Eppen ezért a barátomnál szoktunk lenni , hétközben kb 2 napot alszom ott este megyek , reggel jovok is dolgozni. Hetvegen pedig péntek estetol vasarnapig.

O azt mondja inkabb orulnek a szülei h szeretünk ott lenni es h van párja ,boldog.

De en azert kivancsi lennek par szülő véleményére.

Előre is nagyon koszonom a válaszokat !



#család #barát #szerelem #szülő #gyereketek párja
2016. júl. 17. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szülő egyforma, a barátod szülei lehet tényleg örülnek neki és nem zavarja őket egyáltalán, van aki meg már attól a falra mászik, hogy pár órát ott töltenek...

A lényeg úgyis az, hogy a barátod szülei milyenek, hogyan vélekednek rólad. Nem az összes többi.

2016. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem kérdezz rá náluk őszintén. Legjobb az egyenes út.

Így ha van, ami zavarja őket, gyorsan tisztázni is tudjátok.

2016. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk a szembe szomszédunknál a lány 17 éves kora óta gyakorlatilag ott lakik a pasija. A családnak meg tök természetes volt az elejétől - mi jobban kiakadtunk azon, hogy azért 17 évesen, na... Szóval tényleg családja válogatja.
2016. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk anyum teljesen megérti a helyzetet és nem zavarja ha itt alszik barátom, ellenben barátom szülei kevésbé örülnek, de nem azért mert én ott alszok, hanem mert mi ott alszunk.. Van ilyen is olyan is.
2016. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

nezd, ez tenyleg mindenkinel mashogy van. az en szuleimet nem zavarta, amikor az exem gyakorlatilag nalunk lakott, es az o szuleit sem az, hogy en is sokat voltam naluk.

rengeteg ilyet ismerek, mint a mi peldank, viszont a gyakorin meg pont az ellenpeldajat olvasom surun, vagy a szulok vagy a gyerek altal irt kerdesbol / kommentbol, hogy mennyire idegesiti oket a gyerekuk parjanak ott lete / vagy a gyerek reszerol ugye az, hogy anyuapu nem engedi az itt-ott alvast.

en a helyedben azert felajanlanek valamilyen osszeget azert cserebe, hogy ott vagy, hisz hetkozben 2 nap, meg hetvegen 3, az mar megis csak 5 nap a 7bol...:) 5 ezret adj oda nekik a rezsibe, es vallalj neha egy kis hazi / kerti munkat is.

de a legjobb a kozos lakas lenne, erre nincs lehetosegetek? vegulis mindketten dolgoztok, igaz nem irtad merre fele laktok, de egy pici lakast fenn tudnatok szerinem tartani.

2016. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

mi ritkán vagyunk a barátomnál, pedig az ő szülei nem bánnák azt se ha ott lennék nonstop :D mindig mondják, hogy menjek gyakrabban, nem zavarja őket

általában a barátom van nálunk minden délután, de nem alszik itt, nálunk csak anyát "zavarja" hogy így nem az övé az egész lakás, mert mi is itt vagyunk :D

engem is zavarna, ha más lenne az én lakásomban, ezért azon vagyunk hogy amint befejezem a sulit elköltözzünk

18L

2016. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

engem zavarna ha enyit lebzselnél ott

legyen a dolog fer és és minden 2 ik hétvégét nálatok töltsétek

2016. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez nekem rengeteg lenne. Semmi magánélet. ... Vegyetek kiegyensúlyozott albérletet
2016. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
kiegyensúlyozott. ... Ez mondjuk "ki egy" akart lenni 😂
2016. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Èn is kíváncsi lennèk a barátom szüleinek a vèlemènyère, most a nyáron aludtunk egyutt eloszor, eddig csak 2-3x kb., de már 2 ève együtt vagyunk. Szerintem a baratom szulei orulnek nekem meg ugy latom hogy szeretnek, de nagyon sokszor hangoztatta, hogy milyen borzalmas az hogy ott vagyunk ossze tapadva a kis agyon. ( mert pici az ágya, ahogy nekem is ès mert nyár ès 40 fok ès tènyleg nagyon meleg volt, nem is tudtunk aludni egy percet sem.)
2016. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!