Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavar titeket a gyereketek...

Zavar titeket a gyereketek párja, ha ott van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

Olyan ne jöjjön össze gyerekkel rendelkező férfival/nővel, aki nem tudja elviselni a gyakori vagy állandó jelenlétét.

Bár gondolom, főleg férfi gyerekéről van szó, mert érdekes módon a nőket zavarja a másik gyereke, pedig elég ritkán lakik életvitelszerűen az apával.

2015. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mire válaszoltál? Szerintem a kérdező úgy gondolta hogy a lányod pasija, vagy a fiad barátnője zavar-e ha ott van.
2015. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Az első kicsit félreértette a kérdést...


Nekem egy 17 éves fiam van akinek, körülbelül 1 éve van "komoly" kapcsolata, egy pár hónapja a lány itt is szokott aludni, jól kijövök vele, aranyos, kedvem csajszika, sokszor besegít és a fiamra is jó hatással van :)

Szóval nem, egyáltalán nem zavar


40/N

2015. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen, félreolvastam, elnézést. 2.20-kor keltem, kissé be vagyok ezek szerint lassulva.
2015. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, örülök, ha boldogok a gyerekeim.
2015. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, csak olyankor jobban oda kell figyelnem magamra.

Ne jöjjek ki csak egy szál törülközőben a fürdőből, reggeli kávézásomhoz kapjak köntöst magamra, elvégre mégiscsak egy idegen férfi.

2015. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a gyerek oldaláról tudok írni. A szüleim mindig is szívesen látták az aktuális barátomat, persze egy bizonyos határig. Én mondjuk előre szoktam szólni, mikor lenne nálunk a barátom, sőt, konkrétan megkérdezem tőlük, zavarná-e őket, gond lenne-e, ha itt töltené a délutánt/éjszakát stb. Szerintem értelmesebb tinik, fiatal felnőttek simán megértik, mennyire kényelmetlen lehet az embernek egy fél-idegent kerülgetni a saját házában. Én legalábbis abszolút tiszteletben tartom ezt, és mindig tekintettel vagyok a szüleimre, ha őket esetleg valami miatt akkor épp zavarná a barátom, akkor nem jön át; és egyébként sosincs itt napokig úgy, hogy az bárkinek terhet jelentene.

(Mi egyébként már több mint három éve együtt vagyunk, szóval elég elfogadóak a szüleim vele kapcsolatban, szinte már családtag.)

2015. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!