Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostoha anyám azt mondja...

A mostoha anyám azt mondja hogy szeret pedig midig megaláz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legutolsó (tegnap,ma szerencsére dolgozik):

Ülünk a vacsoránál és beszélgetünk.Apukám elkéri a sótartót,mire mostoha anyám oda adja neki erre apa meg kérdezi hogy "hogy van ez"(új a sótartó)én reflexből válaszolok hogy"ez kicsire is tud őröli meg nagyra is és így meg így forgasd." Utána mostoha anyám is válaszolt tök mást.Aztán rájön hogy hogyan kell használni,én meg mondom hogy előbb mondtam.Ő erre azt mondta hogy bocs,nem tudtuk hogy ilyen okos vagy.Erre én már majdnem le ribacoztam de tartottam a számat mint mindig.Tudom hogy nyámnyila vagyok,de fáj hogy apa nem csinált semmit.Plusz még azt is mondanám ,hogy a a mostoha tesómat(5/L) meg a fél tesómat(3/L) egyfolytában fenyegeti hogy itt hagy miket én meg már magamban gondolom hogy ott az ajtó menjél csak. 12/L


2016. júl. 19. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Mondd ki nyugodtan.
2016. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi beteg ember van... és egyre több ilyen lesz.
2016. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Apukáddal beszélj. Hogy zavar hogy ilyen veled mostohaanyud. Másrészt meg vágj neki vissza, de ne rib***ozd le! Hidd el, apum volt felesége rosszabb volt, mégsem mondtam ilyeneket. De pl erre simán mondhattad volna, hogy legalább van okos is a családban ;) és közben mosolyogj, hogy "érezze a törődést" :D
2016. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
semmit ne tegyél, ilyenkor válaszold azt "most már tudod milyen okos vagyok" szépen szóban alázd vissza, ehhez nem kell csúnya szavakat használni. Ha meg azzal fenyegetődzik, hogy elhagy titeket, akkor válaszold vissza" mi tart vissza"v. " hogy mondhatsz ilyet anyaként?"
2016. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
A no adta oda a sotartot. Apad rakerdezett. A no is meg en is ugy vennem, hogy tole kerdezte. Apad nem szokta leallitani a feleseleseket ?
2016. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
12 évesen ezért le akarod r**ancozni? Hülye p**sa vagy, gondolom azért szólt be mert ilyen stílusban beszélsz vele folyamatosan, merthogy ő a gonosz mostoha, meg hogy nem te vagy a középpontban.
2016. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ebben aztán semmi megalázó nem volt.

12 évesen az sem megalázó ha mondjuk apád nyakon ver .


Itt te vagy az aki még szeretné alazni a "mostohat"

Mostoha tesó hogy jön ide ?? 5 évesen és 3 évesen fenyegetőzni?

Az a baj hogy te cukorból vagy babám, és tőled még kérdezni sem lehet.

2016. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

"5 évesen és 3 évesen fenyegetőzni?"


Mielőtt mást kritizálsz, érdemes lenne szövegértésre gyúrnod.

2016. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bocs de itt te szoltál be neki

mért kel hetvenkedni hogy te elöbb mondtad

nem kéne minden kis apróságon felkapni a vizet gyakorolj némi önuralmat

2016. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!