Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel elég rossz a...

Galikakoska kérdése:

A szüleimmel elég rossz a kapcsolatom, elszeretnék költözni, de nincs sok pénzem hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Föiskolára járok,fizetösre.Van egy kis spórolt pénzem,vagy 1millio forintom.De ennyivel nemlehet elköltözni,plusz az iskolámat kifizetni.Hol kereshetnék magamnK jo munkát?

Mindenképp elakarok költözni ottholrol,mert nembìrom már.

Tanács?



2014. máj. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen helyesírással főiskola? Szarban a haza...
2014. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főiskola mellett elmész dolgozni vagy hitelt veszel fel más választás nincs vagy még maradhatsz otthon.
2014. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megpróbálsz átjelentkezni államira és dolgozol

megpróbálsz átjelentkezni levelezőre és dolgozol

maradsz ezen és dolgozol


válassz

2014. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy eddig nem tudtam, hogy 1 millió kevés az elköltözéshez. Ha tudtam volna, tuti nem költözöm el úgy, hogy semmim nincs, csak diákmunkázom :D

Még egy opció az egyéni tanrend, ha jól tudom, a dékán engedélyezi.

Munkát nappalisként diákszövetkezetnél érdemes nézni, sokat nem fogsz keresni, de legalább nem vágnak át. Ráadásul a munkahelyek is tök jók, hiszen általában diákok dolgoznak körülötted :)

2014. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha csini vagy kezdj neten kamerázni állítólag sok fősulis abból él nem is rosszul
2014. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!