Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a baràtom a nyaralàsunk soràn elég nagy hülyeséget csinàlt. Ugyanis külföldön lejàrt az ùtlevele és haza felé nem engedték àt ugye. Ezért apának elkellett öt vinnie a Konzulàtushoz és 3 napig vàrniuk kellett az ùj ùtlevélre. Rengeteg benzinbe, pénzbe és idöbe is kerult ez a szüleimnek. Amit a baràtom még nem adott meg anyàéknak. A szüleim nem kérnek vissza 3 ezer ft-ot vagy ilyesmi...de ez tuti volt majdnem 60 ezer ft. Na és a baràtom nyaralni megy Augusztusban a haverokkal. Nincs foglalva semmi. Mert sàtrazni fognak. Megértem, hogy meg volt beszélve, hogy együtt mennek Olaszorszagba de igy olyan fura... mit gondolnak majd a szüleim? Nekik is szüksegük van a penzre, hisz otthon laknak még a kistesòim. Én nem tudom sajnos most megadni baràtom helyett, mert a jogsira elment az összes pénzem. Lehet csak tùl reagàlom de kicsit félek, hogy anyàéknak nem fog tetszeni, hogy a tartozàst nem adja meg de 1 hétre elmegy Olaszba a haverokkal :(

2016. júl. 22. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy suttyó a "barátod".Szakíts vele,nyilván csajozni is fognak.Nekem rád való tekintettel lenne az első dolgom,hogy visszaadjam a pénzt.
2016. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég bunkó dolog a barátod részéről. Már rég meg kellett volna beszélnie a szüleiddel, h hogy, mikor adja ezt meg, még ha részletekben is vagy ilyesmi.
2016. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Vissza kellene adnia és erre te is nyugodtan figyelmeztetheted. Szerintem az nem baj, hogy haverokkal is megy nyaralni.
2016. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Barátod elég illetlenül viselkedik a szüleiddel szemben. Én a helyedben megkérném rá, hogy adja vissza a tartozást és köszönje meg, hogy ennyit fáradoztak érte a szüleid. Elég gáz, hogy ezt neki még mondani kell, de ha magától nincs ennyi esze, akkor segíteni kell neki.
2016. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megköszönni megköszönte és mondta, hogy ha lesz pénze akkor megadja. De erre mondom, hogy ne a haverokkal valò nyaralàs legyen az elsö, különben eleg illetlen anyaekkal szemben. Meg amugy is vannak mist anyagi gondjaink... ha nem menne el se dölne össze a vilag. Ha a haverok meg nem ertik meg akkir szomoru. Es most nyugodtan mondjatok, hogy csak feltekeny vagyok es nem akarom, hogy menjen blablabla. Nem vagyok az. De ha tartozasod van es anyagi gondjaid, nem mesz Olaszba 1 hetre. Ennyi.
2016. júl. 22. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
A barátod kérjen a saját szüleitől, és adja meg a tartozását. Nem is értem, miért a te apád hurcibálta.
2016. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert az en csaladommal voltunk nyaralni. :)
2016. júl. 22. 23:09
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

1 -Hol nem engedték át? Már nincs határellenőrzés. Ahol meg van, ott odafelé szólnak, hogy le fog járni. Sőt, repülni például nem is engednek úgy, hogy a visszaútra lejár.

2 -Hagytam már el külföldön az útlevelem, nem "Konzulátus" hanem a helyi nagykövetség állít ki egy ideigleneset, nem 3 nap, hanem kb. 15 perc alatt.


Unatkozol, azért írsz ki este kamukérdést?

2016. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De igen is van ellenörzes. ;) Horvatorszagban voltunk es mivel a baratom nem az EU-bòl szarmazik igy nem 15 perc volt. Valamelyik autot at is kutattak elöttünk. Es oda fele szerencsenk volt, hogy nem ellenöriztek csak intettek, hogy menjünk tovabb, mivel dugo volt... te unatkozol szerintem. Mi lenne ebbe a kamu? Hülyegyerek.
2016. júl. 23. 01:01
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Aha, anyagi gondjaitok vannak, de mentek a tenger mellé családostul nyaralni. Hihető. Az olaszországi nyaralást meg nyilván már lebeszélték és nem fogja csak azért visszamondani, mert lóg nektek pénzzel. Majd megadja. Ha annyira szarul álltok anyagilag, akkor ne kocsikázzatok Horvátországig és nyaraljatok belföldön...
2016. júl. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!