Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az anyámat. Szerinte...

Nem értem az anyámat. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, ha valamit merek csinálni a házon, akkor anyám már belém köt. Ugye itt a nyár, a tetőteres ház baromira felmelegszik zárt ablakok mellett elviselhetetlen a levegő. Ha viszont kitárom a szobám ablakát mindenféle rovar bejön. Vettem szúnyoghálót, amit ma feltettem, jó nem a legszebb, de nem is olyan csúnya. Olyan cirkuszt csapott, hogy hogy merészelem az ő házát elcsúfítani, na de utána ezt meghallotta a nagyanyám is, s ő is elkezdett cirkuszolni velem, azért mert felmertem rakni egy szúnyoghálót veszélyeztetve a testi épségemet is. Ja s egyébként az anyám szobájába van légkondi is, fogja bekapcsolja, így neki nincs melege. Télen meg az ablakokat szigeteltem be, akkor is veszekedett velem anyám. Nem értem, igazuk van, szerintem ezek nem olyan problémák ami miatt veszekedni kéne velem?
2016. jún. 20. 22:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A fűtést is beállítottam, hogy ne pazaroljon annyit, hogy a szobatermosztát kapcsolja a fűtést ki-be, igen nagy összeget sikerült megspórolni, de meg sem köszönték, vagy valami, pedig nem is az én dolgom lett volna.
2016. jún. 20. 22:46
 2/15 anonim válasza:
13%
Ha a anyukád háza, akkor szerintem bármit csinálsz előtte kérdezz rá. Ezzel csak elkerülöd a nagy cirkuszt.
2016. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ez kész vicc. Ezen parádézni nem hogy örülne hogy tettél fel egy hálót hogy ne neki kelljen leütni a bogarakat meg legyeket. Ezen szerintem nem kéne vitázni nem olyan nagy dolog de biztosan lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni a hozzászólásom mert nincs igazam XD
2016. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 crudy ***** válasza:
100%
Ahogy én látom, kicsit hunyorogva, kicsit oldalra biccentve a fejem. Nem mindegy h igazuk van vagy sem? Úgy is balhézni fognak ha neked van igazad.
2016. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1%
Igaza is van anyukádnak és nincs is, az én szüleim vettek volna nekem is klímát ha kérek; illetve én nem építkeznék kérdezés nélkül. Meg sem tudtam volna oldani anélkül, hogy észrevennék. Szerintem költözz el, a 19 éves kor pont ideális ehhez. Én is kb 19 évesen költöztem el.
2016. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 crudy ***** válasza:
50%
Csak gondolom amikor te elköltöztél nem a véreddel kellett fizetni az albérletért mert a tárcád már porzik.
2016. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Majd lövök pár képet, arról a szúnyoghálóról.
2016. jún. 20. 23:12
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség és értelmetlen ezen balhézni :D


nem igazán értem anyádat :D

2016. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 crudy ***** válasza:
12%
Na ne anyázzunk ne anyázzunk. Na! A kedves mama biztos csak kicsit tú reagáta.
2016. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, kinek a tulajdona a ház, a fiúnak is az otthona.

A szúnyogháló nyilván olyan, hogy leszedhető anélkül, hogy bármiben kárt tenne. Tehát, ha elköltözik a kérdező, akkor gond nélkül vissza lehet állítani az eredeti állapotot.

Amúgy az, hogy anyukánál van légkondi, a fia meg kínlódjon a tetőtéri forróságban, mindent elárul anyukáról....

Azt nem tudom, az apa velük lakik-e, de ha elvált ettől az önző nőtől, nem csodálom.


Kérdező! Sajnos, neked ilyen anya jutott, ezen nem tudsz változtatni. Próbálj mihamarabb elköltözni tőlük, ennél jobb ötletem nekem sincs.

2016. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!