Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van anyukámn...

Szerintetek igaza van anyukámnak? 16/L

Figyelt kérdés
A barátommal kicsit több mint egy éve vagyunk együtt.Anya tudja hogy kb kikkel vagyok jóba,néha megmutatom neki mások közös képeit a szerelmükkel.Ma is ezt csináltam,és tök szemrehányóan mondta hogy bezzeg mi az évfordulón se csináltunk képeket.És ez kb nála olyan hogy akkor nem is szeretjük egymást.Pedig ő is látta milyen gyönyörű és különleges ajándékokat kapok tőle(most nem a pénzre hanem az ízlésre gondolok).Ami a fb-t illeti,egy év alatt 2db képet tettünk fel,és egyikőnknek sincs kint hogy kapcsolatban.Egyikőnksem az a nagy képfelrakós,egyikőnknek sem a fb kapcsolat az igazi.Ti mit gondoltok erről?

2016. júl. 3. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Anyudnak nincs igaza, barátommal mi se csináltunk még képet, nincs kirakva Facebookon hogy kapcsolatban vagyunk, mégis szeretjük egymást. Nem mindenki szereti ha fotózzák, meg nem mindenki szereti magát fotózgatni.
2016. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg az a szánalmas hogy valaki a facebookon éli az életet és kirakja a boldog fotókat aztán közbe meg szar az egész élete
2016. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mai világ. Mindenki a közösségi oldalakból indul ki, hogy ott mit lát. Hülyeség.
2016. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat!Na ezaz 2-es...sok olyan van köztük akik heti szinten veszekednek de a külvilágnal a boldog párt mutatják.
2016. júl. 3. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal, hogy nem fb-n élitek az életeteket, a lényeg, hogy szeretitek egymást. Inkább azok a gázak, akik kirakatkapcsolatban élnek, meg teleszivecskézik az üzenőfalat.

Én 6 éve vagyok együtt a barátommal, amiket csinálunk képeket, azokat magunknak, emléknek csináljuk, nekünk sincs sok képünk fent.

2016. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Végre normális fiatalt látok, aki nem a fészbukon pózolást tartja elsődleges életcéljának. Édesanyád még egy normális világban nőtt fel, hogy deformálódott el így a gondolkodása? Természetesen nincs igaza. Szeressétek egymást, legyetek boldogok fészbuk nélkül! :)
2016. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Nekünk is a férjemmel egy közös esküvői képünk van fent, illetve nekem egy profilképem. Anyósom folyamatosan posztolgat, volt, hogy rólunk is, aztán egy nagy veszekedés után megértette (?), vagy inkább csak elfogadta, hogy rólunk nincs joga képet felrakni. A fő érve az volt, hogy de mások is ezt teszik. Nem érzi át a veszélyét, a sógornőm gyerekeiről is nyilvánosan osztogatja meg a képeket, de ez legyen az ő bajuk. Amúgy én is ismerek olyan embereket, akik folyamatosan így szeretlek-úgy szeretlek üzeneteket írogattak egymásnak nyilvánosan, meg posztolgatták a boldog képeket, aztán a színfalak mögött, meg messze nem ez zajlott. Szívetek joga eldönteni, mit raktok ki, anyudnak meg el kell fogadnia.
2016. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én 2,5 éve vagyok együtt a barátommal. van fent 1-2 közös kép, ami alkalmakkor készült. de ennyi. nem ez határozza meg a kapcsolat milyenségét,hogy mennyi közös képetek van. a facebookos nyáladzás meg teljesen felesleges..hány olyat láttam,hogy hónapokon keresztül posztolták napi szinten a közös képeket, meg az így szeretlek,úgy szeretlek kiírásokat.. és hirtelen szakítottak,utána meg jött a következő partner és azzal is eljátszották ugyanezt..így tovább.. a 6. pasinál már az örökre kiírás eléggé ironikus.

szóval szerintem nincs ezzel baj,ahogy ti csináljátok

2016. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez jut eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=QxVZYiJKl1Y Tanulságos.
2016. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne az baj, hogy valaki nem törődik a hülye facebook szokásokkal? Nem kötelező azt csinálni, amit más.
2016. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!