Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi irigy ember?

Miért van ennyi irigy ember?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, és most találkoztam először a csakádjával, mivel tudta, hogy hogyan fogadnának és úgy álltak volna hozzám, hogy biztos szétmegyünk. Személy szerint mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata.

Nos, én egy jómódú családból származom, míg barátnőm kevésbé. Eddig is találkoztam hasonló emberekkel és nekem is nyilvánvaló volt, hogy ők is hasonlóan fognak hozzállni. Ami viszont eléggé frusztráló volt, hogy konkrétan kijelentették, hogy nem engedik, hogy összeköltözzünk, mert szerintük az "ilyen fajta emberek" mindig találnak valaki mást. A legjobb pedig az hogy tiltani kezdtek tőle.


Komolyan nem értem az ilyen embereket. Még azt sem mondhatják el rólam, hogy egy bunkó tapló vagyok (ez egyáltalán nem így van)


19/f


2016. júl. 23. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
"ilyen fajta emberek" - ez inkább előítélet nem irígység. Ha irígy lenne, akkor inkább engednie kellene a kapcsolatot, hátha ő is lát valamit a gazdagságból.
2016. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

"Eddig is találkoztam hasonló emberekkel és nekem is nyilvánvaló volt, hogy ők is hasonlóan fognak hozzállni."


Mint ahogy ez is előítélet. Vagy több "kevésbé jómódú" barátnőd is volt már, akikkel össze akartál költözni?:-)

2016. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy előttem is írták, ez minden, csak nem irigység. x) Egyszerűen féltik tőled a lányukat, mert beskatulyáztak, él bennük egy kép "gazdagékról", és annak a képnek része, hogy bármikor, ha jobbat találsz, lelépsz. Szal ja, szépen leírták előttem: ugyanolyan előítéletesek ők veled szemben, mint amilyen előítéletes te vagy velük szemben.
2016. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyszerűen meg kell nekik mutatnod hogy szereted a lányukat. Csak a bizalmukat kell megszerezned:)
2016. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!