Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engednek el sehova?

Miért nem engednek el sehova?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. A szüleim nem engednek el sehova, tegnap estére meghívtak egy házibuliba az egyik barátnőmhöz ahol 14-en lettünk volna (mindenki osztálytárs). Megtiltották, hogy elmenjek. Ma a barátnőimmel szerettem volna moziba menni, mert megbeszéltük, hogy ha már oda nem mehettem, ide hátha, de nem engedtek el ide sem! Miért csinálják ezt? Otthon segítek a házimunkában, a bizonyítványom kitűnő volt, nem értem... Miért nem hagynak élni? Értem, hogy féltenek, meg fiatal vagyok, de szeretnék én is kikapcsolódni nyáron... Beszéltem velük erről, és annyit mondtak, hogy nem!

Mit tegyek?


2016. júl. 25. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A bulit még csak-csak megértem, de hogy 15 évesen miért nem mehetsz el a barátnőddel mozibam azt már nem.

Otthon kell ülnöd a lakásban?

2016. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sportolni járok, úszom hetente kétszer, de egyébként nem mehetek csak velük... A barátnőm szüketésnapjára sem engedtek el, azt mondták majd megtartjuk külön ketten...
2016. júl. 25. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
próbáld meg elmagyarázni nekik hogy már nagy vagy. mondjuk abban az esetben megértem őket ha cigizel vagy a barátnőd cigizik vagy drog vagy tetkó vagy alkohol vagy bármi ami árthat neked plusz azért még nem árt otthon lenned sötétedés előtt én 16,5 vagyok sötétedés előtt otthon kell lennem ha nélkülök megyek valahova mindig nagyon diszkrét ruhákba kell mennem minimum térdig érő nem feszülős nem divatos nadrág felsőnél ugyanez nem lehet kivágás feszülős vagy divatos mindig tudni akarják kivel kikkel hova mettől meddig 30 percenként telefonon jelentkezni de nem iszok alkoholt nem cigizek nincs tetkóm se testékszerem és csak azokkal engednek el akik ugyanígy megfelelnek ezeknek kritériumoknak ja és ne káromkodjanak ezek teljesen jó szabályok szerintem így leszel normális ember meg próbáld meg hogy a barátnőd sokszor járjon hozzátok hogy nagyon megismerjék bízzanak benne
2016. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!