Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ember otthon igy...

Ha egy ember otthon igy viselkedik, lehet belőle ilyen következtetést?

Figyelt kérdés
Pl ha otthon fölényesen, kissé lekezelően bánik a családtagjával, akkor a párjával is előbb-utóbb ezt fogja tenni? Vagy lehetséges, hogy csak az a bizonyos családtag vált ki belőle ilyen reakciót és nem mindenkivel ilyen?
2016. júl. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

HA valaki nem adja meg másik embernek az alapvetö tiszteletet, akkor az nem csak egy személyre vonatkozik, hanemez az alaphozzáállása másokhoz.


Én ilyen emberrel nem akarnék komoly kapcsolatba ekveredni, mert erre csak ráfizetni lehet.

2016. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Meg kell nézni, másokkal milyen. Ez a viselkedés simán lehet reakció is arra, ahogy az a bizonyos családtag viselkedett vele korábban, vagy egyéb történések következménye, nem tudhatod, mi van a háttérben.
2016. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyáltalán nem evidens, én pl. az anyámat nem bírom elviselni, a páromat meg szeretem, anyámmal szemben 3 perc után emelem a hangom, a párommal meg nagyon ritkán...
2016. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves az illető én 16 vagyok és sok mindenen mentem át sajnos apámat fel is kellett jelentenem öcsémmel nem élhetek együtt stb a családom sok szempontból megbukott előttem a nagy család is de főleg a közeliek a távoliaknak megadom nagyjából a tiszteletet bár segíteniűk kellett volna meg tábogatni de a közelieknek pl anyám vagy pasija nekik nem igazán mert úgymond lelkileg tönkre tettek de a barátomnak a maximális tiszteletet megadom már 6 éve mert ő megérdemli én aszerint adom meg az embereknek a tiszteletet hogy megérdemlik e akik másokat bántanak azoknak nem akik segítőkészek azoknak ígen persze van köztes átmenet is
2016. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!