Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 02.19-én éjfél után fél...

02.19-én éjfél után fél órával születtem (szóval február 20-án, igy halak vagyok. De ha fél órával hamarabb akkor vizöntő? Melyiket kell nézni? összeillik valamelyik a skorpióval? Vagy milyen kapcsolatra lehet számitani?

Figyelt kérdés
aki ért ehhez,kéremszépen az irjon..ez márnagyon régóta foglalkoztat
2010. ápr. 17. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
sztem olvasd el a két jellemzést és döntsd el,melyik illik rád.Elvileg a Halak a Skorpióval összeillik,de ezek nem törvényszerű dolgok.
2010. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettő lehet, olvasgass, de ha egyik sem ilik rád nézd meg az aszcendensed.
2010. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Értek annyira hozzá, hogy válaszoljak.(nem vagyok asztromókus!) A jegy már előző nap belép a születési horoszkópba, tehát ha éjfél után is születtél 2 perccel, az se számít: Halak vagy.

Az hogy egy Skorpióval milyen lehet a kapcsolatod , sok dologtól függ. Alapjáraton mindketten vizes jegy vagytok, tehát passzoltok egymással. De rengeteg függ az ascendens-től, mars-vénusz helyzetétől stb. A skorpió általában szenvedélyes, magávalragadó; de bizalmatlan és féltékeny. A Halak szereti a "kisajátítást", odaadó, azonban törekszik arra, hogy ha kell ,az árral is szembe tudjon úszni. Ez okozhat konfliktusokat.

2010. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is olvasd el mindkető jellemzést, és amelyik jobban passzol. Amúgy a horoszkóp nem minden, jártam két Halak sráccal, mindkettő teljesen más volt, szóval azért ne erre alapozz:)
2010. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az egész horoszkóp egy nagy kamu!Azon alapul az egész hogy a bolygók állása szerint kapsz valamilyen személyiséget DE úgy veszi hogy a bolygók MINDEN ÉVBEN UGYANABBAN AZ IDŐPONTBAN UGYANÚGY ÁLLNAK!Na ez nem igaz,a bolygók mozognak!Szóval ezek az időpontok már a következő évben is teljesen mások!
2010. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha jól tudom, a Skorpió aszcendense éppen a Halak.

Mivel éjfél után születtél, hivatalosan a 20-ai időpont érvényes Rád, azt kell nézned szerintem. Ha éppen éjfélkor születtél volna, jogosabb a bizonytalanság. :)

2010. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ascendens attól függ hogy ki hány órakor született ugye? egyébként igen ugy tuodm hogy az ascendensem skorpió,ilyenkor mi van? ez mit jeletn a kapcsolatra nézve
2010. ápr. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!