Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok alkalmatlan egy...

Miért vagyok alkalmatlan egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 vagyok és egyedül érzem magam a legjobban. nem is volt még hosszú párkapcsolatom és minőségi sem. szeretem egyedül intézni a dolgaim, vásárolni stb. néha persze jó egy-egy programot szervezni valakivel + a szex, de ezen kívül nem bírok alkalmazkodni és egy kapcsolatban inkább feszült vagyok mint felszabadult. Miért lehet ez? Lány vagyok
2011. szept. 7. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, annyi különbséggel, hogy egy több éves kapcsolatom van. Szeretem egyedül intézni a dolgaimat, szeretek egyedül vásárolni, és még sok minden más. Ergo a kettő nem zárja ki egymást. Alkalmas vagy! ;)
2011. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neked kapcsolat.Örülj,hogy egyedül vagy hidd el nekem!
2011. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos mindig a tiedével ép ellenkező típusú fiút fogtál ki és ezért feszengtél. Nekem 5 éves kapcsolatom van, de én is inkább az a magányosabb típus vagyok.

A másik lehetőség, hogy még nem volt olyan kapcsolatod ami "megtanított" volna arra, hogy hogyan is kell működni egy kapcsolatban és ezért éreztél ilyeneket.

2011. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak akik így érzik. Nekem is volt olyan másfél éves kapcsolatom amiben nem tudtam felszabadulni igazán.

Szerintem ebben közrejátszik a partner, az eddigi élményeid, meg az hogy jó érzés úgy érezni, hogy azt csinálsz amit akarsz. Én is ez utóbbi miatt vagyok egyedül, meg biztos az állandó munka és a hobbi is benne van (szinte ugyanaz a kettő), de inkább ez a valamiféle szabadságvágy az okozója.

Biztos vagyok benne hogy ez fog változni, legfeljebb kell még hozzá pár év.


25F

2011. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is leginkább az eddigi partnereid miatt érzed ezt. Én is átéltem hasonlót, hogy jó volt-jó volt az a kapcsolat, de valahogy nem éreztem magam nyugodtak, mindig feszültebb voltam, és akkor nyugodtam meg, ha egy randi után hazatértem, hazajöttem tőle. Pedig viszonylag sok időt töltöttünk együtt, mégsem alakult ki, hogy együtt csináljunk olyan dolgokat, amiket más párok együtt szoktak csinálni (pl. szórakozás,vásárlás,utazás, strandolás..)Így hát azt hittem, hogy én ezeket leginkább a párom nélkül szeretem csinálni. Aztán vége is lett. Azóta már egy új kapcsolat hatására úgy érzem, nem én voltam ezekre alkalmatlan, hanem a társammal nem illettünk össze.

Hidd el csak a megfelelő partner kell.:)

2011. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem vagy alkalmatlan. én 23 évesen kezdtem bele az első kapcsolatnak mondható dologba, előtte ugyanígy éreztem, mint te. voltak próbálkozások, de én is csak feszengtem. de aztán találkoztam egy olyan férfival, akiért hajlandó vagyok kompromisszumokat kötni, és felszabadult, boldog tudok lenni:) sablonos, de előbb-utóbb te is bele fogsz futni egy számodra alkalmas partnerbe, aki tiszteletben tartja majd a függetlenségedet, te meg képes leszel alkalmazkodni valamilyen szinten, hidd el:P
2011. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!