Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Miért?

Melyik pasit választanád? Miért?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy miért döntenél mellette..

1. Ex, akivel minden rendben volt egészen a hangulatingadozásokig, folyton otthagyta a munkáját..szakítás lett a vége, elvileg most hónapok óta nekem bizonyít, hogy visszaszerezzen..de félek, hogy újra megégetem vele magam.. hisz már költözés is volt. Ugyanakkor mellette szól, hogy rettentő kitartó..de mégis miért akkor kell gondolkozni, amikor minden veszve van?

2. Idősebb, házas férfi..aki már évek óta nem nagyon él nemi életet a feleségével, többször próbált elválni, de az asszony visszatartja, mondván..csináljon csak bármit, de ne válljanak..a vagyon és a gyerek miatt. Mellette szól hogy elképesztően tud udvarolni és nagyon kedves. Ellene, hogy komolyabban nem feltétlenül lehet vele tervzni.

3. Egyetemista srác, aki már korábban is többször próbálkozott. Talán túl jó.. az ember minden kívánságát telejsítené..de talán pont ez a rossz benne...Hamarosan végez, és egy ideig külföldön teljesít majd szolgálatot.. nem biztos, hogy ez kell nekem.


2010. ápr. 17. 19:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Egyik se az én párom, tehát nem az én döntésem.
2010. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nehéz..... talán a 3.
2010. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

a 3-at választanám!

az exxel már próbáltátok.megéri még,hogy rá fecsérelj időt?esetleg ha még érzel iránta valamit.

idősebb,HÁZAS férfi?most mondd,miért kell ez neked?

2010. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat. Az exnek, ha ilyen határozott, talán csak addig kellek, amíg meg nem kap, a nős férfitól rossz kifogás, hogy a felesége könyörög neki.
2010. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

19:13-as vagyok

azért, mert az 1-vel már voltak problémák.. stbstb.

meg a 2.-at irányítja a felesége, és ez nagyon rossz

tehát a 3.

habár hosszútávon nem ez a jó...

vagy kimennék vele külföldre

de az is számít, h hány éves lennék

2010. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
a 2. legvonzóbb de szerintem a 3. lenne az ésszerű.
2010. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy valaki lehet túl tökéletes.
2010. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy!


Az elsőt semmiképp sem választanám. Marad a 2. és a 3. A másodikat amiatt nem, mert házas, így marad a 3. hacsak nincs egy 4. a láthatáron.

2010. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudsz dönteni, egyiküket sem szereted, és szerelem nélkül ne kezdj kapcsolatba.
2010. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Egyiket se, mindháromnál van elég súlyos kizáró ok amiért egyáltalán nem tudnám őket komolyan venni. Szerintem keress inkább egy negyediket.
2010. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!