Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Miért?

Melyik pasit választanád? Miért?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy miért döntenél mellette..

1. Ex, akivel minden rendben volt egészen a hangulatingadozásokig, folyton otthagyta a munkáját..szakítás lett a vége, elvileg most hónapok óta nekem bizonyít, hogy visszaszerezzen..de félek, hogy újra megégetem vele magam.. hisz már költözés is volt. Ugyanakkor mellette szól, hogy rettentő kitartó..de mégis miért akkor kell gondolkozni, amikor minden veszve van?

2. Idősebb, házas férfi..aki már évek óta nem nagyon él nemi életet a feleségével, többször próbált elválni, de az asszony visszatartja, mondván..csináljon csak bármit, de ne válljanak..a vagyon és a gyerek miatt. Mellette szól hogy elképesztően tud udvarolni és nagyon kedves. Ellene, hogy komolyabban nem feltétlenül lehet vele tervzni.

3. Egyetemista srác, aki már korábban is többször próbálkozott. Talán túl jó.. az ember minden kívánságát telejsítené..de talán pont ez a rossz benne...Hamarosan végez, és egy ideig külföldön teljesít majd szolgálatot.. nem biztos, hogy ez kell nekem.


2010. ápr. 17. 19:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
De, ezt természetesen másik pasival is megeshet, de most én konkrétan ERRE a pasira(helyzetre) értettem.
2010. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
19:27 én is írtam hogy szerelem kell a járáshoz. Én is csak olyannal vagyok együtt, akit már rég és és jól ismerek! Jól megismerni úgy is lehet hogy nem vagy vele. Nekem ez a gondolkozás olyan illúzióromboló amit te írtál... De te tudod... Én mindig csak éltem az életem és ha valakibe szerelmes lettem akkor avval voltam (persze ha egyéb szempontból is jó volt) és nekem is sok éves kapcsolatom volt és elég kevésszer csalódtam ennek köszönhetően. :)
2010. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj járni valamelyikkel?
2010. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy így vele, én sem tudnék szerelmes lenni senkibe, akivel nem vagyok együtt. Ezért inkább mindig nagyon hamar összejöttem azzal aki tetszett, legfeljebb nem tartott sokáig. A vőlegényemmel is a második randi óta együtt vagyunk (7 éve) nyáron lesz az esküvőnk. De szerintem ezeket a szánalmas pasikat hagyd a fenébe.
2010. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj olyan barátot aki rajtad élősködik, szerintem van neked hova tenni azt a pénzt amit rá költenél. Mert nem csak a kajárol beszélek ami sok kis dologbol nagy összeg lessz.. ha nem dolgozik nincs semmire pénze igy ruhát is kellene venni neki meg hasonló dolgokat.

Én az életem nem tudnám elképzelni egy idősebb emberel. Vagyis anyira idősel, hogy már gyereke is van. Szerintem azért próbálkozik nállad, mert a felesge nem elégiti ki és úgy gondolja veled jobb lenne..

Én mindenképpen az egyetemista mellett döntenék. És ha külföldre megy? Te is mehetnél vele. Mondjuk ez az életedtöl is függ. Ha van egy jól fizetett munkahelyed és olyan emberek akik szeretnek nem sok értelme van elmenned. De ha úgy érzed nem tökéletes az életed akkor menj el külföldre mert más körülmények vannak mint Magyarországon. De ezt te kell eldöntsd. Én csak a véleményem mondtam el.

Sok szerencsét a döntéshez. :)

2010. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
1.-t vagy 3.-at :D
2010. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mind a háromnál kételyeid vannak én nem kezdenék bele egyikbe sem kételyekkel és szerelem nélkül. Az elsőnél félsz, másodiknál, ha komolyan gondolná ott hagyta volna az asszonyt (nem fogja!), a harmadik meg nem is kell neked, akkor miről beszélsz? Miért olyan fontos, hogy mindenképp kapcsolatban légy és 3 közül válassz egy kevésbé rosszat? Édesapám is mindig egy kevésbé rosszat választott és 56 évesen talált rá a szerel, ami találhatott volna előbb is, ha vár és nem ugrik bele olyanba, mint te.
2010. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*56 évesen talált rá a szerelem
2010. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem jó! Keress mást!

Az elsőről azt írtad, hogy a munkáját folyton változtatja, ingadozik a hangulata. Ez nem jó, mi lesz ha gyereket vállalsz, és ő nem áll ki melletted, vagy épp nem tud/akar dolgozni.

A másodikkal az a gond, hogy mindig megsajnálja a feleségét, és lehet, hogy ez örökre így is marad, te meg csak szépen megöregedsz szeretőként.

A harmadikkal az a gond, hogy külföldön megváltozhat. Új ország, új tapasztalatok, új benyomások, már a magyar barátnő esetleg nem fog kelleni.

Ha mindenképp kell választani, akkor a harmadik, az legalább fiatal, és minden kívánságodat teljesíti, ez utóbbi dolog révén a kapcsolat már fél siker.

2010. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
3
2010. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!