Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád? Aki...

Melyik pasit választanád? Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy?

Figyelt kérdés
Aki gazdag, mindent meg tudna adni, jól is néz ki, de nem vagy belé szerelmes. Vagy azt, aki nem olyan tehetős, talán nem is olyan jóképű (lehet jóképű is, mindegy, lényeg hogy nem pénzes), de küzd, mer, szeret téged, és te is őt, mert megfogott benne valami. Én tudom, melyiket választanm, és ti? :)
2011. júl. 17. 13:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmű,hogy a másikat,mert azzal lehetnék csak igazán boldog.:D
2011. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
60%
Most mindenki leírja majd, hogy a szegényet. De azért a valóságra kíváncsi lennék. :D
2011. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Másodikat.
2011. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
A másodikat, mert így ketten tudunk közösen tenni a jövőnkért és szeretem.
2011. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Én is keresek elég pénzt. :-) Csak azt választanám, akit szeretek.
2011. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
Járj a gazdaggal, csaljad azzal akit szeretsz, és közben szépen lassan forgasd ki a pénzéből a gazdagot, majd amikor már elég pénzed van, hagyd ott a pcsába.
2011. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%
Másodikat, mert azzal lennék boldog. Aztán majd keresünk ketten pénzt :)
2011. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
A másodikat, mert pénzem van bőven, nincs szükségem gazdag pasira.
2011. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
65%

Az elsőt!

annyiszor megaláztak, elhagytak, átcs.szték a fejem csórikák és nem c sórikák, hogy lelkileg szétsérültem.

nem tudok már szeretni, így a második verzió létre sem jöhet.

ha már roncs lett belőlem, legalább kárpótoljon a jólét, szép ruhák, és finom kaját.

4 éve talán még hittem volna a 2.-ban.

20/L

2011. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
69%

a szerelem elmúlik.



amikor összejöttünk a párommal, akkor még nem ment ilyen jól a szekér, és szerelmesek voltunk mint 6 ágyú. most eléggé megszaladt, de a szerelem elmúlt. ez van, ettől függetlenül együtt maradunk, mivel ha új kapcsolatot kezdünk, annak is ugyanez lesz a vége.


persze, majd jönnek a nagy hősszerelmesek és kioktatnak, h az igaz szerelem a sírig tart. jah, egyeseknél. nálam nem, és fenntartom a véleményemet.

2011. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!