Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanád az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanád az én helyemben?

Figyelt kérdés
Az egyikkel két évig együtt voltam, a külseje fogott meg, izmos, jóképű, belsőre viszont nem túl vicces, elég bunkó srác (lett). A másikkal nagyon jóban vagyok hónapok óta, és külsőre nem tetszik, nem olyan csúnya, csak nem az én esetem, viszont belsőre tökéletes, romantikus vicces és nagyon tud szeretni.
2010. júl. 3. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt csak magad tudod eldönteni. Ha nagyon rossz volt az első sráccal a természete miatt, akkor lehet, hogy meg kellene adni az esélyt a másiknak, de te érzed :) Mondjuk én személy szerint megpróbálnám a 2. scráccal is, tudod, a külső nem minden :)
2010. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Attól függ, ha komoly kapcsolat, akkor a 2., ha viszont csak kell egy pasi, akkor az első, de amúgy mégis mit vársz tőlem és a többi válaszolótól?


Így ezt a neten keresztül nem lehet megmondani, ehhez látni kéne őket és megismerni.

Amúgy ezt inkább neked kéne eldönteni, mivel a te életed.

2010. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt amelyikhez vonzódsz... és nem külsőleg értem. A külső megjelenés az évek múltával elillan és semmi nem marad meg, míg a belső értékek nem fognak változni...
2010. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én megvan hogy kivel vagyok együtt, elsővel már nem vagyok együtt, csak érdekelne, hogy titeket az én helyemben mennyire érdekelne a külső és a belső...
2010. júl. 3. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám, egy nem túl helyes srácból még lehet jó pasi (elég sokáig formálódnak), de egy sekélyes izomagyúból, már soha sem lesz kedves, megértő párod és mellesleg az ő vonzó külseje is változhat az ellenkezőjére.
2010. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan a csúnyábbikat választanám. 22L
2010. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
második.
2010. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

az első!!

a második nem a te eseted..

2010. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
egyiket sem. ismerkedjél és keress valakit akit tényleg szeretsz,nem csak azért vagy vele hogy legyen valaki
2010. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én az elsőt választanám.
2010. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!