Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak már van 2 gyereke....

A páromnak már van 2 gyereke. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak (férfi) már 2 gyereke akiktől ki vagyok már velünk élnek. Az elején ezzel nem volt semmi probléma mert nem sokat voltunk otthon viszont már lassan 6 hónapja vagyunk úgy hogy állandóan velünk kell lenniük (11 éves fiú,13 éves fiú) a kisebbik állandóan csicskáztat konkrétan és amikor én kérem meg hogy ne hajítsa el a zokniját mikor leveszi akkor én vagyok a paraszt h rászólok. A nagyobbik meg állandóan megsértődik rám mert el van kényeztetve ha valami nem úgy van ahogy akarja sajnáltatja magát. Az apjuk tát a párom mindig melléjük áll és inkább velem vitatkozik ha ők csinálnak valamit mint pl.: a kisebbik megfogta a seggem rászóltam az apjuk meg most kirándulunk most lehet. Nem tudom mit csináljak ez már nem bírom vannak ötletek? nem tudom maradjak-e egyáltalán a kapcsolatban.
2016. aug. 7. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Emlékeztesd az elkényeztetett kölykeit, hogy fakanállal nemcsak főzni lehet. Vagy vissza vesznek az arcukból vagy te is megfogod vele a seggüket. Az apa alkalmatlan szülőnek.
2016. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

Első körben a pároddal beszélj.

Ez így nem normális. Főzz rájuk, mosd a cuccokat, pakolj utánuk, de nem szólhatsz rájuk!? Most akkor együtt nevelitek őket, és a te szavad is számít? Vagy ő neveli őket, de akkor ő fog főzni és mosni is rájuk.

Nem csicska vagy és házicseléd.

Tiszteletet is elvársz. Márpedig ha fogdos, akkor nem tisztel. Sőt!


Ha nem lesz változás, akkor lépj le. De tedd egyértelművé a pasinak, hogy itt ő a ludas. Nem a gyerekekkel van gondod (úgy általában), hanem azzal, hogy nem tekint téged egyenrangú társnak.

2016. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Bolond vagy hogy hagyod
2016. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es, írta valahol a kérdező, hogy főz és mos rájuk?
2016. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat még mindig kételyeim vannak mit is csináljak. Sajnos én nem szólhatok rájuk mert "így is már a válás megviselte őket" ezt mondja nekem mindig...nem tudom mit csináljak. Voltak programok az előtt is hogy összeköltöztünk de most mutatták ki a foga fehérjüket.
2016. aug. 7. 23:56
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de én főzök mosok pakolok el utánuk
2016. aug. 7. 23:57
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

Bár nekem is ilyen apám lenne,aki engem jobban szeretne,mint a nőjét.Illetve bár az én apámnak is ilyen barátnő jutott volna,aki főzne,mosna rám,pakolna utánam és nem lenne 2 gyereke.Figyelj,ha én lennék az a 2 gyerek,akkor megbecsülnélek,de,akkor is nagyon boldog lennék,ha apámnak számítanék.

Ok,én làny vagyok,de akkor is.

2016. aug. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Keresnek mást magamnak. Nem azert mert ket gyereke van, hanem mert nem all melletted. Es ez csak rosszabb lesz.
2016. aug. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Én ,,csak" 1 gyereket kaptam a férjemtől, aki az előző házasságából van. Kezdetektől vele van, én 3 hónap után költöztem ide, hogy könnyebben tudjuk a gyereket rendezni. Igaz, én 3 éves gyereket kaptam, de nagyon el volt kényeztetve. 1 évig csak csendes megfigyelő voltam, aztán közöltem a férjemmel, hogy mivel én látom el a gyereket, így a nevelésbe is bele szeretnék szólni, ha már sajátomként tekintek rá. Lassan 7. éve vagyok velük. Így is nehéz a gyerekkel, mert az első 4 évében nem ismerte a nem szót.

Vagy tényleg egy család lesztek, vagy a párodat is viselje meg a szakítsotok és éljen együtt a 2 elkényeztetett gyerekkel. Attól, hogy a szülők elváltak, még nem kell kinyalni a gyerekek popsiját, főleg ebben a korban.

Üljetek le, beszéljétek meg, ki mit vár ettől a kapcsolattól.

2016. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a "válás megviselte a gyerekeket" frázis mögé bújni... BIztos így van, nem tudom, de azt igen, hogy ha így nőnek fel, akkor a majdani feleségüknek is ezt fogják mondani?? A 11 éves meg majd 5 év múlva utánad fog kujtorogni, akkor is Te leszel a hibás?

Nem éri meg ez a kapcsolat, ha Apuka még arra sem hajlandó, hogy normális indokot adjon a gyerekek viselkedésére. Esetleg egy időre lépj le, de nem úgy, hogy mindenképpen visszamész. Akkor megtudják, hogy milyen nekik együtt hárman.

2016. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!