Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak már van 2 gyereke....

A páromnak már van 2 gyereke. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak (férfi) már 2 gyereke akiktől ki vagyok már velünk élnek. Az elején ezzel nem volt semmi probléma mert nem sokat voltunk otthon viszont már lassan 6 hónapja vagyunk úgy hogy állandóan velünk kell lenniük (11 éves fiú,13 éves fiú) a kisebbik állandóan csicskáztat konkrétan és amikor én kérem meg hogy ne hajítsa el a zokniját mikor leveszi akkor én vagyok a paraszt h rászólok. A nagyobbik meg állandóan megsértődik rám mert el van kényeztetve ha valami nem úgy van ahogy akarja sajnáltatja magát. Az apjuk tát a párom mindig melléjük áll és inkább velem vitatkozik ha ők csinálnak valamit mint pl.: a kisebbik megfogta a seggem rászóltam az apjuk meg most kirándulunk most lehet. Nem tudom mit csináljak ez már nem bírom vannak ötletek? nem tudom maradjak-e egyáltalán a kapcsolatban.
2016. aug. 7. 20:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. Keress egy gyerek nélkülit!
2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!