Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellenne mondanom a testvér...

El kellenne mondanom a testvéremnek hogy az anyám terhes?

Figyelt kérdés
Még nekem sem mondták el a szüleim a dolgot, de megtaláltam a pozitív terhességi tesztet. Szerintetek el kellene ezt mondanom a nővéremnek? Vagy ehhez nincs jogom? Mert igazából több olyan dologról is tudok a családtagokról amiről ők azt hiszik, hogy titokban tartják.. pl az apámról is tudom, hogy már évek óta cigizik és ezt titkolja az egész család elől, mégsem mondtam még el senkinek mert úgy érzem, hogy ez nem az én titkom és nincs jogom ahhoz, hogy ezt én osszam meg mással. De most valahogy úgy érzem, hogy erről a terhességről a nővéremnek is tudnia kellene mert már elég idősek a szüleim, és ha úgy döntenek, hogy megtartják a babát, akkor az elég nagy hatással lesz a testvérem és az én életemre nézve is mert már mindketten felnőttek vagyunk, és ha aztán bármi történne a szülőkkel, az a gyerek a mi felelősségünk lesz. Szóval most nem tudom, hogy mi legyen. A szüleimnél nem merek rákérdezni, mert gondolom okkal tartják vissza a hírt... szerintetek mit kellen tennem?

2016. aug. 12. 18:27
1 2
 1/13 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
10%
Mond el a nővérednek.
2016. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Tök mindegy, hogy elmondod-e, ebben a szüleid fognak dönteni, hogy megtartják-e a gyereket, a nővérednek meg pont teljesen mindegy, hogy most mondod el neki, vagy megtudja 2 hónappal később. az is lehet, hogy a nővéredé a teszt.
2016. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

1, Semmi közöd hozzá

2, Lehet hogy nem is anya terhes, hanem a nővéred.

2016. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem az övé mert ő már nem itthon lakik, csak hétvégére jár haza. A teszt is akkor került elő amikor ő nem volt itthon.
2016. aug. 12. 18:40
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Még az sem biztos, hogy megtartják. Majd ők elmondják, ha itt az ideje.
2016. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmi esetre se mondd el, mert eleve neked sem kellene tudni, és ez kizárólag a szüleid dolga, az ö magánügyük.


Mellesleg ha esetleg nem tartják meg a babát, akkor meg végképp nem kellene szétkürtölni a fél világnak - mert a növéred emg elmondja szintén ennek-annak, mert úgy érzi ö is, hogy mások magánélete köztéma.

2016. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon is hatassal lesz az eletedre.

Edesanyam 46 evesen eleg erosnek erezte magat es megtartotta (milyen csunyan hangzik) az ocsemet.

Majd 14 evvel kesobb meg panaszkodot hogy nem birna, faradt es pihenni szeretne mar.

Az ocsem elete kozel sem volt olyan mint aminek, sajnos.

Mi,en es a hugom probaltunk vele lenni kicsi, nyaralni venni, tanulni vele....

2016. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
77%
Nem biztos, hogy tényleg terhes. A használati útmutatón szerepel, hogy 5 percnél később már ne nézd, mert fals pozitív eredményt fog mutatni.
2016. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy a nővéred nem lakik otthon még simán tesztelhetett nálatok.
2016. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt is magamban tartom a többi titokkal együtt. Egyébként az halál biztos, hogy nem a nővéremé volt a teszt, mert amikor először találkoztam a vele, akkor még bontatlan volt. Utána meg pár órával később már rajta volt az eredmény és ez a hét közepén történt, amikor a nővérem nem volt itthon.
2016. aug. 12. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!