Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám barátnője undorító...

A bátyám barátnője undorító mingyárt elhányom magam mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtek meg ami eleve nevetséges. Egy másik megyébe lakik a csaj. Szoval mikor a bátyám megy hozzá több ezer forint kell. Tiszta szegyen.


Eljön ide, nem fürdik, büdös, egy hetig ugyanabba alszik es ugyanabba can napközben.

Nem mos fogat.

Ő csak húst eszik neki mas nem jó.

Tiszta érthetetlen mondanak neki valamit és mire valaszol el telik egy hét.

A bátyám is csak azert vam vele szerintem mert tudja h más úgyse lesz neki. .

En nem tudom hogy válhatott vele szóba.

Nem huzza le a vécét a múltkor megjött neki es a hugomnak elkezdi van itthon nektek betetetek?

A vécét én húztam le utana mert tiszta vér volt.

Hanyingerem van nem tudok enni se inni csak ra kell gondolni

Meg nem azt mondom h en olyan szep vagyok de erre a lányra nem lehet rá nezni.


Mit csinaljak?


2016. aug. 14. 12:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

19 a csaj

A fiú 20

2016. aug. 14. 12:50
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szólj a szüleidnek, hogy küldjék haza. Részvétem :S
2016. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Én beszélnék a bátyámmal. (vagy a csajjal)
2016. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hiaba mondok akarmit még a vegen en kapok
2016. aug. 14. 12:56
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
A család a vendég távozása után összeül és részletektől mentesen elmondja a döntését a fivérednek . Hozzátok ne jöjjön se jöjjenek hanem menjen el fickó ha neki ez jó .
2016. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Most is anya adott a batyamnak 5 ezer ft ot hogy el menjen. Most vissza jott hozta a csajt is és h vissza vigye anya megint adhat vagy 10 ezret az útra mert persze ehyikse dolgozik.

Rendesen szégyellem h a testvérem.

2016. aug. 14. 12:58
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
" mingyárt"
2016. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Az igen. Nem irigyellek.


Nemes egyszerűséggel, ha a bátyádnak ilyen igénytelen nő kell, akkor meg is érdemli.


16 éves vagy. Ha számodra nem elfogadható dolgot művel, akkor nyugodtan oszd ki hangosan. Gondolok itt a véres wc-re például. Még valami. Semmilyen formában ne szolgáld ki. Ordíts rá, hogy csinálja meg. Ő itt egy vendég, nem házi asszony. Ehhez mérten viselkedjen.

2016. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Na akkor kepzeld el hogy egy ilyen hozzánk be is koltozott.... 1évig lakott itt, anyáék majdnem elváltak miatta. Undoritó. Probáljátok megbeszelni hogy kevesebbet legyen ott ha lehet :/
2016. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Családi kupaktanács és beszéljetek a bátyáddal. Hasson a barátnőjére és tanítsa meg viselkedni vagy legalább szoktassa rá az alapvető higiéniai dolgokra.

Ha nem jön össze akkor tiltsátok ki a csajt otthonról. Menjen a testvéred, ha találkozni akarnak.


Az IQ bajnok jelzőn jót nevettem. Semmi problémát nem látok, egy sima dühös kamasz aki nem használja mobilon az ékezeteket.


De ha az IQ ja a magyar átlagot sem haladná meg akkor sem kéne mosolyogva elviselni, hogy egy büdös igénytelen ember rontja náluk a levegőt.

2016. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!