Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám barátnője undorító...

A bátyám barátnője undorító mingyárt elhányom magam mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtek meg ami eleve nevetséges. Egy másik megyébe lakik a csaj. Szoval mikor a bátyám megy hozzá több ezer forint kell. Tiszta szegyen.


Eljön ide, nem fürdik, büdös, egy hetig ugyanabba alszik es ugyanabba can napközben.

Nem mos fogat.

Ő csak húst eszik neki mas nem jó.

Tiszta érthetetlen mondanak neki valamit és mire valaszol el telik egy hét.

A bátyám is csak azert vam vele szerintem mert tudja h más úgyse lesz neki. .

En nem tudom hogy válhatott vele szóba.

Nem huzza le a vécét a múltkor megjött neki es a hugomnak elkezdi van itthon nektek betetetek?

A vécét én húztam le utana mert tiszta vér volt.

Hanyingerem van nem tudok enni se inni csak ra kell gondolni

Meg nem azt mondom h en olyan szep vagyok de erre a lányra nem lehet rá nezni.


Mit csinaljak?


2016. aug. 14. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Bátyádnak hogy van ehhez undora? Bottal nem nyúlnék az ilyenhez, akkor inkább egyedül döglök meg.
2016. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem szolsz a csajnak? Nyugodtan megmondhatod neki, hogy "bocs, de ha hozzank jossz, nalunk szokas lehuzni a wc-t, a vert pedig lepucolni rola, szoval ezt neked is meg kell tenned, amig itt vagy". Ha balhezik, akkor megmondhatod csunyan is, illetve szolhatsz anyadnak. Onnantol fogva pedig ki lehet tiltani, ha o nem tud alkalmazkodni, az csakis az o hibaja, ti nem fogtok koszban elni miatta, majd megy hozza a batyad. Nehogymar a csik huzza a repulot.
2016. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10%
Unatkozol ? Diakmunka hegyi tura kerti asas ne mas eletebe askalj
2016. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

"Tiszta érthetetlen mondanak neki valamit és mire valaszol el telik egy hét."


Kommunikációs probléma? A mai fiatalok jó része sajnos szinte nem ismeri a vesszőt, a mondat, a mondandó tagolását. Ügyelj erre, kérlek.


Máskülönben megértem problémád, valami kompromisszumot érdemes volna kiötölni... Nehéz ügy, mert esetleg ha normális családsegítőt, vagy iskolapszichológus ha ki tudnál fogni, aki gyakorlati, vonatkozó tanácsokkal ellátna téged, hogyan hass a csajra / bátyádra...

2016. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Na igen :D Lassan ez lesz a normális :) a retek.

Mondanám hogy beszéljetek a bátyáddal de gondolom hiába, neki ez a dzsuvahegy a nagy Ő (az exem ugyanilyen volt, az ő nagy szerelme is olyan volt hogy jézusom) .

2016. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%

háát sajnálak...

nekem olyan sogórnőm volt aki mindig kényeskedett mindig hozatta magával a cuccot ami kellet neki stb.. és sokszór veszekedtem vele de majd nem sikerült megverjem...

masik batyam baratnoje meg elkapta a lany torkat :D nagyon utaltam mar ...

de mar mind a kettonek van masik baratnoje az egyik ide is koltozott es mind a ketott szeretem :D :)

2016. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld meg más lánnyal összehozni a korosztályodból.
2016. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%

"Semmi problémát nem látok, egy sima dühös kamasz aki nem használja mobilon az ékezeteket. "

akkor veled is problémák vannak

2016. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

És még bele se gondoltál, mi lehet a csaj szüleinek a lakásában. Biztos a szülők is ilyenek, mert valahonnan hoznia kellett ezt a mentalitást. Kész fertő.

Szüleidnek kellene hatni a tesódra, vagy egyszerűen nem adni pénzt neki. Mondjuk nekem lesülne a bőr a pofámról, ha pénzt adna a párom anyja/apja, hogy én hazamehessek... :/

2016. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szegyenek.

Ma jöttek és egész nap egymáshoz se szólnak. Csak cigiznek. Két téma , egymáshoz illőek kajak.

Amugy igen a családja is ilyen. Tudjatok ok olyanok akikre azt mondjak a szüleink kiskorunkban, hogy ne foglalkozzunk velük.

Mondtam is a batyamnak, hogy ha ő ezt a kapcsolstot nem hagyja abba el rontja az egész életét.

A másik meg az hofy biztos vagyok benne hogy nem védekeznek. Bár az se biztos h szexelnek mert olyan mujak h csak fekudnek egymás mellett. Szerintem pár hónap oszt jön a gyerek.

Jól el**ssza az életet.

Koszos mocskos lesz.

A lány verfertozott is, a múltkor mondta hogy az anyja meg az apja rokonok. Jezus mwria.....

2016. aug. 14. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!