Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy még egy kövér, csúnya fejű fiúnak is hamarabb lehet barátnője, mint egy vékony, alacsony, csúnya arcú fiúnak? Lehetséges, hogy az alacsonyság és a kis testtömeg olyan undorító lenne a lányok számára?

Figyelt kérdés
Nem sértegetni akarom a kövér, csúnya fiúkat, de ezt figyeltem meg, hogy a csúfság eme végletének gyakran van barátnője és sokszor nem is akármilyen ellenben én alacsony, vékony, aranyosnak tartott fiúként mintha el lennék átkozva nem kellek a lányoknak. Nem értem, hogy a csúfság két véglete közül, miért kelendőbb a túlsúlyos csúnya arcú fiúk tömege az alacsony, vékony fiúkkal szemben. Valami biztatót jó lenne hallani, mdert már semmi önbizalmam, nem értem miért undorodnak tőlem a lányok, ha bepróbálkozom náluk, mintha olyan ronda lennék, pedig annyi kövér, csúnya fejű fiút látok, szerintem nem is egy még tőlem is rondább ,pedig én magamast is rondának tartom, de látom, amit látok és nekik mégis van barátnőjük, ráadásul sokszor nem is akármilyen, gyönyörű barátnőjük van sokszor.
2013. febr. 6. 11:42
1 2
 1/18 fospuska ***** válasza:
65%
mert alacsony, vézna paliként nem a nőt ébreszted fel a nőkben,hanem max. az anyai ösztönöket. nem undorodnak,csak nem vesznek férfiszámba-a külsőd alapján eleve. aztán ha ehhez még olyan viselkedés is társul, véged is van.
2013. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Annyit mondok: Önbizalom... Van akinek van van akinek nincs.

a Gyengék elhullanak...

kérdés?

2013. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Mert csak azzal foglalkozol, hogy a külsőd így meg úgy. Talán ha elszakadnál a témától és megpróbálnál a hozzáállásodon változtatni...
2013. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem minden lány CSAK a külső szerint választ.Lehet hogy a túlsúlyos emberek szerethetőbbek jobb társaság meg ilyenek.Meg mondjuk egy túlsúlyos jobban megtudd védeni 1 lányt mint egy vékony alacsony srác akármennyire túlsúlyos. :D
2013. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg azért, mert egy pasitól egy lány némi "biztonságot", támaszt vár el, ami belsőleg határozottság, megbízhatóság, külsőleg pedig "erő" kellene hogy legyen. Egy alacsony vékony fiútól nem várhatja el egy nő, hogy veszély esetén meg tudja őt védeni.. ez a pszichológiája, nem tudom érted-e? Szerintem picike vékony lányt keress magad mellé. :) Előbb utóbb biztos megtalálod te is a párodat.
2013. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

A “hozzáállás“ - na a szokásos urban legend. A “hozzáállás“ amivel elvileg pénzt lehet csinálni a semmiből meg insta nőideál leszel... Ha-ha-ha.


Kérdező: mind2 általad felsorolt csoport esélytelen szinte mindenkinél.

2013. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
kövér vagyok.Meg nincs barátnőm se.De szerintem nem vagyok csúnya.Sőt én szép vagyok!
2013. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
érdekes, mert én olyan kismanuszokat látok csajokkal, akik inkább tűnek az öcsikének...., de remélhetőleg nem az öcsikével smaciznak.
2013. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem semmi gondom a külsőmmel, és nekem sincsen barátnőm. Nemrégiben költöztem haza (eddig külföldön éltem) és most így már lassan 20 éves fejjel újra nekivághatok a csajozásnak. Hidd el nem csak azoknak vannak gondjai akik rondának tartják magukat.
2013. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

én meg nem vagyok se dagadt, se vékony, se ronda arcú.

Nem vagyok izompacsirta sem, de gizda sem.


Mégis nehéz volt nőt találnom! Ja és bunkó sem vagyok, de szerintem pont ez volt mindig a baj.

2013. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!