Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre többet veszekszünk,...

Egyre többet veszekszünk, verekszünk a férjemmel. Van azért kiút?

Figyelt kérdés

Nos mi is mint sokan mások bajbajutott devizahitelesek vagyunk.A mi helyzetünk annyiban talán tűrhető hogy tudjuk fizetni a törlesztőket fokozott spórolással(tehát nincs azért veszélyben a lakásunk)ugyanakkor a hangulatunkat taccsra vágta mindez.Egyre kisebb csip csup dolgokon felhúzzuk magunkat és összeveszünk.Többször már pofonváltásba is torkollott ez.Múltkor például annyira bepöccent hogy letepert hasamra ült és úgy sorozott meg.Azt azért hozzá kell tennem hogy nem ököllel csak tenyérrel.Erre legalább tényleg ügyel még ilyenkor is hogy nagy fájdalmat ne okozzon.

Szerintem ha kilábalnánk ebből a válságból akkor a közérzetünk is helyrejönne mert szerintem maga ez a borzalmas légkör okozza mindezt hisz egyikünk se rosszember.Lehetséges hogy ahogy jött úgy elmúljon ez a rémálom?


2011. aug. 28. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak vannak anyagi gondjaik, de kétlem, hogy mindenhol tettlegességig fajulna a felekben lévő felgyülemlett stressz. Sajnos én nem lennék meggyőződve arról, ha kilábalnátok a dologból, akkor többé nem lenne ütlegelés...
2011. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is haragudj, de engem egyszer pofozzon meg a párom és fel is út-le is út. Nem, hogy megsorozzon!! És még véded is, mert volt olyan "kedves", hogy nem ököllel vert meg.

Komolyan..milyen emberek vannak..megáll az ész és ácsorog.

2011. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Úristen, milyen emberek vannak...

Nekem sem egyszerű, hozzáteszem, hónap végén azt se tudom mit eszek, de hogy verekedés....

Szánalom, hogy ilyen egyedek embernek nevezik magukat.

2011. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát ne haragudj, de te nem vagy ép elméjű, ha ezek után még véded, hogy tök jófej, mert nem ököllel üt a drága, csak tenyérrel. Engem egyszer verne meg férfi, az életbe többet nem látna.

Felőlem rár.ohadhatna a lakás a hitellel együtt...


Testvéremék is bajban vannak, ők annyira, hogy mi segítjük őket, pedig van másodállásuk! Ők is veszekszenek, de bátyám előbb vágná le a karját, minthogy a feleségére kezet emeljen.


Bocsi, de a férjed egy vadállat. Én otthagynám, mielőtt úgy megverne, hogy súlyosabb következményei lesznek...

2011. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki összekapott már anyagiak miatt, de nem verik egymást. Mi lenne, ha tényleg veszélybe kerülne a lakás? Ilyenkor nagyon gyorsan higgadjatok le, mert nem lesz jó vége, ha nem megy, akkor váljatok.
2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ok, tegyük fel, hogy ennek a szituációnak vége lesz - no de azért az életben vannak bőven problémák... És ha most "rászoktatok" egy ilyen "stresszlevezetési módszerre", akkor gondolod, hogy ez később nem jönne vissza?

Engem csak egyszer ütne meg a férjem, mehetne amerre lát, legyen rá bármi is a magyarázata.

2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nicsak általában az szokott a gond lenni hogy túlzott általánosítással mindig a férjet szólják meg.Én igyekeztem kiegyensúlyozottan vázolni a képet.Félteni amúgy nem kell mert mindig is amolyan belevaló csajszi voltam nem az a kis "nebántsvirág".A férjem sem egy kétajtós szekrény hanem ilyen 12 egytucat átlaghapsi.Oké persze hogy erősebb mert mégiscsak férfi de ha teszem azt az életemért kéne vele küzdenem azértnem tudna megölni-jó hát ez már nagyon elrugaszkodott szemléltetés volt.

Mondom hogy igazából az keserít el mennyire jó volt minden és jó lehetne most is ha nem kergetett volna minket őrületbe ez a pénzkérdés.

2011. aug. 28. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy terápiára. Vegyetek jojót. (ha ideges vagy addig kell jojózni míg meg nem nyugodsz. nagyon jó módszer)
2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ok, ha téged nem zavar, hogy vernek, és ha szerinted azzal el van intézve az egész, hogy te meg visszaütsz, akkor nem szóltam.

Csak akkor nem értem, mi a kérdés.

Persze, idővel majd sikerül törleszteni az adósságotokat, addig meg ütitek-veritek egymást.

Hogy utána helyrejön-e a kapcsolatotok, na az nekem gyanús.

2011. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez úgy működik mint a legtöbb embernél :elveti a sulykot, megbánja, újra elveti, újra megbánja és így tovább

ezek a konfliktusok mintegy illusztrációi az életünk legsanyarúbb szakaszának de a kapcsolatunkat szerintem nem törte meg alapjaiban

van hogy pár órával a verekedés után már szeretkezünk ami tűneti kezelésnek jó de gyógyulást az hozna ha a bajunk főforrása megszűnne.nyilván meg fog .... majd valamikor

2011. aug. 28. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!