Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk lesz, és ezek...

Gyerekünk lesz, és ezek derültek ki a páromról. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A babát terveztük már régóta. A párom az utóbbi időben sokat fogyott, ez elkezdett bosszantani. Orvoshoz nem akart menni, ezért kutakodtam tudom nem szép dolog, de aggódtam, meg a terhesség miatt is feszültebb vagyok. Rájöttem, hogy drogozik. Ez az oka annak, hogy ennyit fogyott az utóbbi időben. Ha ez még nem volna elég intim képeket találtam róla és az exbarátnőjéről.Mondjuk az valószínűleg véletlen maradt meg. Totálisan kikészültem hogy ezt csinálja amikor a gyerekünket várom. Mit csináljak?
2016. aug. 21. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

csomagolj!

ha a lakás közös v. a tiéd, akkor az ő cuccait, ha az ö lakása, akkor a saját cuccaid

2016. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nem a stressztől szokott vajon rá, sokat dolgozik.
2016. aug. 21. 13:55
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja és ez fel is menti vagy mi? Ne legyél már hülye...
2016. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Sokat dolgozom, stresszes az életem és nem drogozom.

Nem fog leállni, mert ha érnél neki valamit, akkor nem kap rá. Sose lesztek az első helyen és a gyerek meg ezt a példát látja majd. Ugye nem akarod, hogy a gyereked drogos legyen?

2016. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eddig olyan boldogok voltunk. Csak könnyű drogokat használ, de még nem tudtam beszélni vele.
2016. aug. 21. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Elhagyhatod, de akkor a gyereket is érdemes elvetetni!

Bizonyára jobb volna ha már otthon is inna, meg munka végeztével is.

24F

2016. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Sokat dolgoztam, nem kezdtem drogozni, még inni se. Most a gyerek mellett is sok tennivalóm van, de még mindig nem drogozom. De fura, nem? Sőt, a férjem se drogozik. Úgy tűnik, lehetséges normálisan élni.


Biztos, hogy azonnal takarodtam volna onnan terhesen az anyámékhoz, ha ez kiderül a férjemről. Egyrészt ő milyen apa lesz?! Milyen munkavállaló? Milyen lesz a jövőtök? Mit tanít majd a gyereknek? Bele se merek gondolni.

2016. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem lenne gyerek paros labbal lenne kirugva.

Igy valasztast kap: vagy a jovendobeli csaladja vagy tovabb drogozhat, de hasonlo mentalitasu emberek tarsasagaban.

2016. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
milyen drog? Nem mindegy
2016. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Válasszon: Drog vagy család. De csak egy esélyt adnék neki, azt is csak akkor, ha átbeszéljük a dolgokat és, ha probléma van, akkor elmegy szakemberhez. De a következő botlásánál páros lábbal rúgnám ki, gyerek ide vagy oda.
2016. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!