Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk lesz, és ezek...

Gyerekünk lesz, és ezek derültek ki a páromról. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A babát terveztük már régóta. A párom az utóbbi időben sokat fogyott, ez elkezdett bosszantani. Orvoshoz nem akart menni, ezért kutakodtam tudom nem szép dolog, de aggódtam, meg a terhesség miatt is feszültebb vagyok. Rájöttem, hogy drogozik. Ez az oka annak, hogy ennyit fogyott az utóbbi időben. Ha ez még nem volna elég intim képeket találtam róla és az exbarátnőjéről.Mondjuk az valószínűleg véletlen maradt meg. Totálisan kikészültem hogy ezt csinálja amikor a gyerekünket várom. Mit csináljak?
2016. aug. 21. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Most még "csak" könnyű drogokat használ, aztán majd rászokik a keményekre. Ugyan már... páros lábbal kirúgni, ha nem hagyja abba :/
2016. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ha füves cigi akkor még megpróbálnám lebeszélni,de ha erősebb akkor nem csak költöznék hanem a gyereket is elvetetném( ha még lehet) olvass utána milyen jó kis károsodásokat okoz ha az egyik fél drogozott a gyerek összehozása alatt.és nem csak a drog zavarna hanem az is hogy titkol előttem egy ilyen fontos dolgot, vagyis megbízhatatlan.
2016. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Felelotlen, ha ilyen stresszes es tisztaban van azzal, h tonkreteszi magát, idővel tèged ès elszivja a pènt, minek vállal gyereket? Elobb egyenesbe kell jönni.

Es nem , nem pakolni kell egybol. Pontozzatok le nagyon letojom. De nem! Tamogatni kell a masikat a leszokasban, beszelni vele, h tudod es valtoztatni szeretne.(ha nem szeretne, akkor lepj le termeszetesen) de , ha latod az igyekezetet nert hagynád magára? Szereted. S ha nemis fogadtad meg az oltarnal, akkoris a Te dolgod kiállnod mellette!

2016. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, támogatni kell, és beszélni vele???!!!

Felnőtt ember, aki a feleségével TUDATOSAN tervezték a babát! Mit kellene beszélgetni egy olyan emberrel, aki drogozik/drogozott mialatt próbálkoztak a gyerekkel. Tisztában vagy te vele, hogy mennyi károsodást okozhat ez a babának?! Magát tegye tönkre ha akarja, de hogy a SAJÁT GYEREKÉT ennyire le*arja, és az sem érdekli ha betegen fog születni, mindennek a teteje. 1 percig sem beszélgetnék vele, meg terelgetném..Jézusom.

2016. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A tarsunkat tamogatni kell. pont(!)

Es mindegy miben , ha leszokasban , akkor abban es kesz... onzo ez a mai tarsadalom. Mindenki kidobja a masikat, mint a szemetet?! Aztan panaszkodnak az olyanokra, mint amilyen onmaguk is..

2016. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A másik pedig, hogy aki a drog fogyasztásától feltűnően fogyni kezd stb., az nem 2 napja kezdte, hanem bizony legalább pár hónapja tolja a szert. És nem füvezget bizony...hanem "bedobál" valamit a szájába, vagy éppen az orracskájába szippantja fel.
2016. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!