Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Hogyan adjam a tudtára, hogy bocsánatot kellene kérnie?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom nagyon elásta magát a szüleim szemében, hosszú ideje nem találkoztak, ma fognak először.

Párom magától valószínűleg nem is fog gondolkozni bocsánatkérésen, a szüleim viszont elvárják, és én is egyet értek ezzel.


Valahogy szeretnék utalni finoman, hátha megteszi magától, nem kellene veszekedni.

Mit mondjak, hogyan? Hiszen a szüleim beengedik őt a házukba egy hatalmas hazugsága után is, bántások sokasága után is.



Hogyan adjam tudtára, mit "várunk" el, anélkül, hogy konkrétan kimondanám, hogy kérj bocsánatot:


2016. aug. 22. 11:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hazudott egy nagy dologban, sokszor. Nekem is, mindenki másnak is. Én adok neki még egy esélyt, én próbálok túllépni az eltitkolt dolgán .

Most a szüleimtől kellene bocsánatot kérnie, nekik is hazudott ezáltal.

2016. aug. 22. 13:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Miben hazudott?
2016. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon erőltetett... ÉS ha még jobban erőlteted ismét hazudni fog.
2016. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!