Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okokból szakítottatok?

Milyen okokból szakítottatok?

Figyelt kérdés
A megcsaláson és a verésen kívüli okok érdekelnének.Az is érdekelne, hogy hogy szakítottatok!Jaaa, 23év alattiak kíméljetek!!!!
2010. ápr. 21. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

21 voltam, komoly érett gondolkodással. anyuka szoknyáján ült a drága és simán hagyta hogy anyuka irányítson. lakást szerettünk volna venni és kedves anyós nekem 20 %-ot akart csak, holott én is dolgoztam, közös lett volna hitel minden. nem állt ki értem. ez amit leírtam csak hab volt a tortán voltak még extrém esetek. fájt, de kiléptem és nagyon nem bántam meg....

azóta boldog házasságban élek és a férjem kiáll mellettem.

2010. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Maga a szakítás nehéz volt, mert egyikőnk sem akarta felvállalni ennek a felelősségét. Ahogy teltek az évek, számszerint 14, egyre többet elégedetlenkedett a férjem, neki soha semmi nem volt jó, mindig többet akart, nagyobb házat, jobb kocsit, több pénzt..és sorolhatnám napestig. Egy idő után már torkig voltam, teljesen rámtelepedett ezzel, pedig hidd el, nem éltünk rosszul, de őt irritálta ez a "középszerűség" (megjegyzem a családban és a barátaink között egyedül mi voltunk azok, akik nem izgultak az euró árfolyama miatt, mert a házunkon és a kocsinkon egy fillér hitel sem volt) Én rendkívül alkalmazkodó vagyok, még mindig nem szakítottam volna vele, mert szrettem mindezek ellenére, de aztán összeismerkedett egy tökéletes(nek tűnő) kis vörössel, és kimondta ő, hogy legyen vége. Az az igazság, hogy megkönnyebbültem. 40/nő
2010. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azért szakítottam, mert nem éreztem,hogy én is számítanék a kapcsolatban. Nem lehetett vele semmit megbeszélni, ha valamit mondtam, akkor mindig ez volt a válasz: Nem érdekel. az ezredik ilyen mondat után betelt a pohár és léptem. Akkor 22 voltam, 3 évig voltunk együtt.


Az eljegyzésemet is hasonló okokból bontottam fel. Ott még hozzájárult az is, hogy neki volt lakása, ahová költöztünk, de semmi beleszólásom nem volt semmibe. Nem éreztem úgy,hogy enyém a lakás és közösen szépítgetjük. Ha meg is beszélte velem,hogy mi hogyan legyen, mindig úgy lett, ahogy ő akarta. 2 évig voltunk együtt.


a jelenlegi párommal közösen vettünk lakást, mindenért megküzdünk és ez valahogy szorosabbá kovácsolta a kapcsolatunkat. És ő nem mondja azt, hogy nem érdekli, amit mondok :)

2010. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Meguntam, elegem lett belőle. Az okok között volt még az is, hogy iszonyatosan önállótlan volt, mindent nekem kellett helyette csinálnom, és igazából úgy döntöttem, hogy nekem elég csak 1 élet amit élnem kell, nem akarok más helyett is élni.

24/f

2010. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A régi párom külföldön dolgozott, de ha itthon volt, akkor sem velem foglalkozott, fontosabbak voltak a haverok,én meg mindig nagyon egyedül éreztem magam, nem jártunk együtt sehova, többször szóltam neki, hogy ez nekem így nem jó, de nem érdekelte, közben megismertem a mostani páromat, aki szeret, és lehet rá számítani, és akkor leültem a régivel, és mondtam neki, hogy megyek, de nem értette, hogy miért adom fel az jó anyagi körülményeket, mert neki van háza, autója, és nem hitelre vette, de nem minden a pénz, és most lakáshitelt fizetünk, és sokkal boldogabb vagyok, a mostani páromtól egy hét alatt több figyelmet kaptam, mint tőle három év alatt. Keressen olyan nőt, akit csak a pénz érdekel, akkor majd megtudja, hogy vannak más értékek is az életben.
2010. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tizenöt év alatt kialakult elmebetegség.Közös gyermekünket nekem ítélték, én neveltem fel.
2010. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én 6 év után szakítottam,mert igaz h.megcsalt,de még szerelmes voltam és vele maradtam évekig,de egyáltalán nem foglalkozott velem.Évente ha 1-szer szeretkeztünk és akkor csak neki volt jó, velem nem foglalkozott.Nálam élt,de mellette nem dolgozott,mert nem volt olyan amit elvállalna,mert nem tetszett vagy lusta volt.Teljesen kihasznált.Aztán elmentem nélküle a tesómmal nyaralni, ott megismerkedtem valakivel akibe beleszerettem és végül szakítottam az akkori párommal.Előtte nem mertem mert nálam lakott és tudtam h.nem igazán volt hova mennie és pénze se volt.Szakítás után még 3 hónapig nálam lakott,persze nem aludtunk együtt és nem is beszéltünk.Aztán a sok unszolás után végre elköltözött a tesójához.Aztán kénytelen volt dolgozni,mert albérletbe akart menni.De volt olyan barátom akivel azért szakítottam mert mindig hazudozott.engem is hagytak már el egy jó páram,de többnyire olyanok akik megcsaltak.Pedig nem nézek ki annyira rosszul, olyan átlagos,de a testem egész jó+rendes és kedves voltam mindig mindenkivel(hát az ilyeneket könnyúű kihasználni,mint én)Szóval ez van.25/L
2010. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért szakítottunk mert nem voltam szerelmes a barátnőmbe, hiába jöttünk ki jól mindehogy,

hibába szerettem mint embert, és hiába szeretett engem.

Ennyit arról, hogy járjak olyannal aki külsőre nem az esetem, de belül meg teljesen jó...

Csak ez az egy kapcsolatom volt az életemben, mert aki tényleg tetszik külsőre azzal sosem jutok semmire sem.


f,28

2010. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Másfél évig voltunk együtt.Egy nagyon rendes pasi volt, vérig uriember, semmi rosszat nem tudtam rá mondani, még a kocsi ajtaját is mindig kinyitotta nekem ha be száltam.

Ő még akkor mindig otthon lakott én már nem, 30 volt én 27 és szerettem volna többet a kapcsolattól,szerettem volna vele élni, nem volt rá hajlandó.

Többszőr mondtam neki költözzünk össze, de csak mosolygott. Egyik nap azt mondta fáradt és nem jönne át este, nem baj? Azt mondtam, nem, és nem is kell többet jönnie. Azt hitte viccelek, de másnap ott voltam náluk és vittem a fogkeféjét meg azt a pár cuccát ami nálam volt, és mosolyogva tarottam a kezem, hogy kérem vissza a kulcsot. Utána már költözött volna, de addigra már elegem lett.

2010. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért szakítottam a volt pasimmal,mert (ez egy kicsit hosszú lesz,bocsi)

Tehát: összejöttünk,neki is volt menyasszonya nekem is vőlegényem!Egymásba szerettünk.Úgy volt,hogy nem titkoljuk tovább a kapcsolatunkat!Közben én terhes lettem,ő még mindig vacillált,hogy mi legyen!Vártam egy hónapot,még mindig döntésképtelen volt.Erre én mondtam ki,hogy akkor legyen vége!

Azóta megszültem a lányomat,boldogan élünk!

Ő szeretné látogatni,felvenni vele a kapcsolatot,de én ezt nem szeretném,nincs is a nevén és a pénzét sem fogadom el!

2010. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!