Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó voltam?

Tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Volt nálunk egyik rokon csaj a kisfiával,aki most megy oviba és külön nyelvet talált ki magának,nemérteni 1-2 szón kívül mit mond,anyukája is mondta nekem múltkor h senki nem érti mit mond,sokszor az apja se tudja mit akar,de ő megérti mert egész nap vele van.na ma anyós mondja nekem,h mi lesz ha az én fiam is ilyen eleven lesz,mondom neki nem baj,erre azt mondja mit fogok vele kezdeni,mondom nemtudom ,de szerintem a fiamat azért még fogom érteni,mikor elmentek azt mondja h lehettem ennyire bunkó h a csaj előtt mondtam,h a fiamat még fogom érteni,ebbol rájött a csaj h nem értem a fia beszédjét,m ilyen érzés lehet ez neki,mondtam,h múltkor a csaj is mondta h még az apja se érti,eree azt mondja tapintatlan bunkó vagyok,tényleg igaza van,és kérjék tőle bocsánatot.
2016. szept. 2. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe szerintem semmi bunkóság nincs.
2016. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem evidencia, hogy az érti a legjobban az ilyen kis gyerek nyelvét, aki a legtöbbet vele van. Tehát többnyire az anyuka.

Szóval nem voltál bunkó. (Már ha normális hangsúllyal mondtad. :))

2016. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Normális hangsúllyal nem bunkón,kinevetve mondtam,és a csajon se láttam h megsértődött volna,még utána legalább fél órát beszélgettünk,kérdezgetett h mit vettünk még a nemsoká születő babánknak,segítségét is felajánlotta,és szerintem se voltam bunkó mikr mondtam h szerintem a fiamat még fogom érteni,mert nekem a kisfiú mintha kínaiul beszélne.de szerinte ilyet nem illik mondani
2016. szept. 2. 17:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ebben semmi bunkóság. Ami azt illeti, inkább anyósod kérdezett hülyeséget, mi az, hogy mit fogsz csinálni, ha a te fiad is ilyen eleven lesz, és mit fogsz vele kezdeni?
2016. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem voltál bunkó.


Mellesleg ott van az én unokahúgom, kisebb, mint a te kisfiú rokonod, még nincs három éves, de nem mindig értem, mit mond, mert kicsit hadar, összefolynak a szavai. Ezt nem is rejtem véka alá, de senki sincs megsértődve, a szülei sem. Azaz de, az unokahúgom. Teljesen kivan szegény és totál meg van sértődve, ha valaki nem érti meg elsőre, amit mond vagy párszor visszakérdez.

2016. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem a kisgyerekek beszédét.nyilván aki sokat van vele,az jobban megéri. de aki nincs hozzászokva a gyerekbeszédhez,az nem. nem voltál bunkó.

anyós meg nem tudom mit okoskodik,hogy jajj majd mi lesz ha neked lesz gyereked. ez nem agysebészet,majd ráérzel.

2016. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunko.. söt .. nekem az unoka öcsém Down-koros .. az ö beszédét is nehéz megérteni .. van ,hogy az édesanyja se nagyon tudja mit akar .. de mégsem sértödünk meg mikor valaki megkérdezi ,hogy mit is mondott ?!
2016. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
anyósod nem normális. agyturkász kéne neki
2016. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár. 3 éves koráig én sem értettem, mit mond a fiam. Röhögni szoktam, ha valaki nagyon értetlenül néz rá, vagy visszakérdez, megsértődni, ugyanmár... és itt ráadásul anyuka mondta, hogy senki nem érti... anyósod szerint meg ha ez bunkóság, akkor minek kérdezget a fülük hallatára téged necces dolgokról...
2016. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó egyáltalán.
2016. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!