Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyért nem értik meg hogy...

Milyért nem értik meg hogy nem akarok előttük mesztelen lenni?

Figyelt kérdés

Nálunk mindenki (rajtam kívűl) pucéran rohangál a házban ha Úgy van kedve és én nezt nem annyira szeretem.

Én nem járkálok csupaszon, mindig van rajtam boxer de tesóim és szüleim is mondják nem kell magam előlük rejtenem családban vagyunk de mondom nekik hogy én nem akarok előttük mesztelenül rohangálni. Ezt ők nem annyira értik, hogy mondjam el nekik hogy én nem a karok mesztelenül mászkálni a házban?

13 éves fiú



2016. szept. 4. 21:35
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem sehogy:) Egyszeruen csak vegyel fel ruhat es hagyd rajuk. Ez a Te dontesed. Mondd meg nekik, hogy teged sem zavar hogy ok meztelenek, akkor oket se zavarja hogy te nem vagy az!
2016. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Kis segítség az értelmezéshez:


Miért nem értik meg, hogy nem akarok előttük meztelen lenni?

Nálunk mindenki (rajtam kívül) pucéran rohangál a házban, ha úgy van kedve, és én ezt nem annyira szeretem.

Én nem járkálok csupaszon, mindig van rajtam boxer, de tesóim és szüleim is mondják, hogy nem kell magam előlük elrejtenem, egy család vagyunk, hiába mondom nekik, hogy én nem akarok előttük meztelenül rohangálni, ezt ők nem értik. Hogyan mondjam el nekik, hogy én nem akarok meztelenül mászkálni a házban?

13 éves fiú


Egyébként teljesen megértelek, szerintem mond el nekik, hogy kényelmetlenül érzed magad meztelenül, hiába a családtagjaid. Ha nem értik meg, egyszerűen ne foglalkozz velük.

2016. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
uhhh micsoda család :D csak mond nekik azt ,hogy nem akarod és kész! előb-utób csak megértik. nem kell velük foglalkozni :D
2016. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa dolog mikor a csaladtagok meztelenedésre biztatnak, meg te erzed magad perverznek , amiert felöltözöl.

Erdekes helyzet

2016. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
ezelőtt olvastam olyan hogy a palinak a huga előtte vetkőzik le meg rá nyit zuhanyzáskor erre meg ez hát én kész vagyok estére XD
2016. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez az írás... te jó ég... magasságos atya gatya... egy 13 éves hogy tud így írni? Először azt hittem, hogy 7-8 éves, akkor még elnézhető lenne.
2016. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Beteges család. Szólj a védőnőnek, vagy a gyerekorvosnak. Ők segíthetnek.
2016. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, csak suhanj el! Mintha ott se lennél, csak egy fuvallat lenne, vagy mintha ők nem lennének ott , hogy kötözködjenek!:)
2016. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Elmebetegek. Miért nem lehet felvenni egy gatyát? Válaszoljon már valaki legyen szíves, aki ugyanilyen meztelenkedő, hogy ebbe mi a jó!?
2016. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

háát egyrészt fárasztó lehet, másrészt, valahol értem én, ha te vagy a legkisebb a családban akkor simán nekik ez volt mindig is a megszokott még mielőtt megszülettél és most van egy vinnyogó kiskamasz aki irul-pirul amikor látja őket és ettől ők érzik kényelmetlenül magukat a saját házukban, ahol teszem azt 20-on éve már ez ment.

Amúgy pironkodva mond hogy csak nem merted elmondani de amúgy hajlamos vagy a felfázásra ezért hordtál boxert, csak ez neked túl kínos volt hogy elmond(hidd el békén hagynak ezután).

2016. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!