Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért bem tudják...

A szüleim miért bem tudják azt elfogadni, hogy nem akarok menni nyaralni?

Figyelt kérdés

4 nap múlva mennek majd Görögországba az ismerősökkel Sartira (amit olvastam meg néztem róla képeket, hát eléggé lepratelepnek néz ki, csúnya vízzel, stb.), amihez nekem rohadtul nincs kedvem, de erre meg megsértődnek, hogy más gyerek hálás lenne, hogy elviszik, én meg reklamálok... Hogy értessem meg velük, hogy ez a nyaralás tömény unalom lesz nekem, nem akarok menni?

18/f



2016. jún. 28. 11:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

Hát én örülnék, ha Görögországba mennénk nyaralni, de nekünk erre sosem lesz pénzünk. Szóval igen, én hálás lennék, ha elvinnének


17/L

2016. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Ott is tudsz puffogni, kis halatlan pukkancs. Sarti pedig az egyik legszebb hely ott, nem tudom milyen kepeket nezegettel...
2016. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
2016. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
De rossz lesz neked. Napsütes tengerpart, meg lehet mas fiatalok is lesznek ott. Tömeny unalom, nem tudom hogy birnam ki egy hetig. Raadasul eg kanyimba sem kerül, mindent mas fizet. Hat rettenetesen hangzik. Igazad van maradj otthon es nyomkodd a telefonod egy hetig, az sokkal jobb. ( Esetleg elmehetsz es megprobalhatod jol erezni magad, beszelni a szüleiddel hogy olyasmit is csinaljatok amit te is szeretsz, helyben ismerkedni mas fiatalokkal, stb. Csak alternativakent)
2016. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Jaj de rossz neked majd ha lesz időm megsajnállak..

Mások örülnének, ha el tud menni nyaralni. Sokan még belföldön sem tudnak elmenni sehova, nemhogy külföldre. Mi speciel 4 éve nem voltunk sehol.

Nyugodtan menj csak, hidd el nem lesz olyan rossz :)

2016. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Higgadt hangnemben nyilván meg lehet m mondani, hogy 18 évesen nem a szüleid társaságára vágysz a nyári szünidőben.
2016. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Egy elkényeztetett hülyegyerek vagy.
2016. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Én speciel egyszer jártam tengerparton, Bulgáriában, jó régen, itthon sem tudunk nyaralni, mert viszi minden pénzünket a devizahitel. Örülj inkább, hogy mehetsz, ott aztán keress hasonló korú fiatalokat és szórakozz velük, de ne a drog és az alkohol legyen az ismerkedés alapja. A szüleid meg fogják érteni, hogy nem a napozás a neked való szórakozás.
2016. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Teljesen mindegy, hogy neked tetszik-e, vagy sem. A családod 1 hetet kér tőled a nyaradból, hogy együtt legyetek. Ezt 18 évesen már pont meg lehet érteni. Viszel könyvet, és máris nem unatkozol. (Arra gondoltál már, hogy édesanyádnak hányszor "rohadtul nem volt kedve" dolgokhoz az elmúlt 18 évben, és mégis csinálta?)
2016. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj a sok előttem lèvő barommal, hogy nem fogják gel, nem.minden ember szereti a tengert, èn pl mikor családdal mentünk Horvátba már második nap azzal kezdtem, hogy 40 fokban felmásztam a közeli hegyre, inkább, mint hogy a vìzben rohadjak.

Namost ennek tisztázásához szèpen le kell ülni ès megbeszèlni a szülőkkel, hogy neked mások az igènyeid. Nyilván ha már be van fizetve az út akkor ezt idèn buktad, de a jövőre való tekintettel èrdemea megejteni a dolgot.

2016. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!