Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy segítsek...

Mit tegyek, hogy segítsek neki, és magamnak?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja találkozgattam egy férfival, akinek barátnője van(volt). Legutóbb betelt a pohár, megbeszéltük, hogy ezt befejezzük, bár már többször is szó volt erről, mindig újra találkoztunk. Most tényleg lezártuk. Aztán 2 nap múlva írt egy smst(addig a számom sem tudta, de most elkérte vkitől), szakítottak a nőjével, találkozgathatunk, de komoly kapcsolatot azonnal nem akar. Jó is volt, pár napot együtt töltöttünk, de most depresszióba zuhant, nem tudja, jól döntött.e, hogy dönt jól. Ha vele marad, és engem veszít el, lehet élete legnagyobb hibája,m ert nagyon megérintettem. Vagy fordítva.


Mit csináljak? Hagyjak neki időt ugye, legyek türelemmel? Úgyis érezni fogja majd, hgy ki hiányzik neki, kivel akar lenni igaz, nem kell nekem nyaggatnom, hogy válassz engem, mert olyan jók lennénk együtt és az a kapcsolata már meghalt úgyis, mert hazudott, megcsalt, többször is szakítani próbált már, veszekedés minden.


2010. ápr. 22. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetét sajnos, báré n nem csaltam meg a párom, de nem sok kellett hozzá... NE erőszakoskodj, legyél nagyon türelmes és kedves, ne próbáld meggyőzni arórl sem hogy veled jár jól (olyan dumákra gondolok hogy dehát n sokkal kedvesebb vagyok jobb lesz velem)...ha keress találkozzatok, keresheted te is, de csak kérdés szinten ne erőszakold rá magad... MAjd eldönti. Lehet hogy tudnád befolyásolni, no de mi értelme lenne? Sajnos ez mindenféleképpen fájdalmas szituáció, és neki kell eldönteni nem neked. A te feladatod most az, hogy megadd enki a biztos hátteret... További megcsalósdiba szerintem ne menjetek bele, igen, nem tartom tisztességes dolognak, de nem azért mondom... Két szék között a a földre, vagy ne tarts két vasat a tűzben mert megégsz. Sajnos nagyon igaz. Nehéz döntés lesz, nem irigyellek titeket.

Az hogy te kívülről látod hogy az ő kapcsolata már meghalt semmit nem jelent. ezt belülről az emberek másképp látják. Tudom jól, két éve hallgatom hogy hagyjam ott a párom mert szar, de nem bírom otthagyni. szeretem, mégha rengeteget sírok is miatta. Egy kapcsolat vége két emberen múlik, és az az a kettő aki a kapcsolatban van. HA ők úgyérzik, vége lesz. Ha nem, akkor hiába állsz ott te, várva hogy mikor...

2010. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

hát már elvileg nekik vége, szakítottak, el is költözött a barátnője.

artam neki azóta, hogy hogy van, ha gondolja hívjon fel csak úgy dumálni. válaszolt is, hogy nincs túl jól és velem mi újság?

erre mit írjak? írjam neki megint, hogy nyugodtan kereshet vagy ezt úgyis tudja már, nem kell többször mondnaom?

2010. ápr. 22. 18:08
 3/20 A kérdező kommentje:
vagy bármi más tanácsot adhatsz, hogy mit tegyek, írjak, hogy érezze nem erőltetem, nem erőszakoskodom, de itt vagyok, ha úgy gondolja?
2010. ápr. 22. 18:09
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Na tudod mikor jönnék vele így össze. Alapból nem jövök össze olyan pasival aki már megcsalt valakit. (mégha velem is) Azt hiszed veled nem fogja ezt megjátszani? Az emberek nem változnak. Meg mi az hogy nem tudja mit akar? Ha nem én kellek neki 100%ig, hanem benne van a képben egy másik nő is, akkor húzzon a francba!
2010. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Húzza a mézesmagdzagot előtted. Teljesen nyilvánvaló."Ha vele marad, és engem veszít el, lehet élete legnagyobb hibája,m ert nagyon megérintettem. Vagy fordítva." Vagy fordítva???

Én beintenék neki (bocs), akkor vacilláljon még vagy fél évet.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert érzelmi zsaroláson meg depresszión kívül nem sok mindent fogsz tőle kapni!!

2010. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Istenem, most olvasom a fenti kommentedet, Te fülig szerelmes vagy , ez az alak meg játszik veled....Méghogy kereshet, meg ott leszel....Egyet tudok: Ha egy férfi akar egy nőt, akkor tudja, hogy csakis ő kell neki. Főleg ha még a volt kapcsolatát is lezárta. Nagyon legyél határozott!
2010. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már egy kis önbecsülésed. Ott akarsz állni kiszolgáltatva egy pasinak aki majd fütyül egyet ha úgy látja jónak, hogy mostmár te kellesz és ugrasz is?
2010. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

na látszik hoyg ti sem tapasztaltok még iylet... Van arégi, a megszokott, ami az "otthonod" és van az új a csábító. Vannak emberek akik nehezen hagyják ott a régit. Valószínűleg ő is iylen. és már nem azért de ha vége van egy hosszu kapcsolatnak, főleg h együtt is éltek, az akkoris fáj ha amugy mér tényleg nem szereti. Legalább tiszta lappal játszik akérdező előtt.

Kérdező: írj vissza neki nyugodtan... Valami oylasmit hogy ha gondolja beszéljetek, és hogy ne ábnkódjon valahogy jól fog alakulni, vagy így vagy úgy.

Ne várd tőle hogy fülig mosollyal az arcán simán belemenjen egy új kapcsolatba, aki erre képes lenne az nem emberi szerintem. Érthető hogy ki van.

2010. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Igazad van, nem tapasztaltam még ilyet, de csak azért mert nem hagytam hogy hülyét csináljanak belőlem. Pedig kétszer is lett volna rá lehetőség.
2010. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
igen ez akkor előfordul, ha vki szakít egy lánnyal és után a hetekig-hónapokig nyalogatja még a sebeit. De itt eleve ott volt a háromszög 3. pontja,a Kérdező....eleve csalta a barátnőjét a pasas, vagy csak nekem nem világos?!
2010. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!