Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem (énis) jóvá a...

Hogyan tegyem (énis) jóvá a dolgokat? Ő is azt érzi, hogy rendbe tudjuk hozni, de fel akarom lobbantani Benne mégjobban a lángot irántam.

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny voltam a barátomra, meggyanúsitottam alaptalanul, hogy megcsalt, nagyon sokat vitáztunk, amikor mondta hogy mi az igazság nem hittem el Neki.

Ma besokalt, szóban szakított, de visszajött, és megcsókolt, tehát mégsem mentünk szét.

Elég lecke volt ez nekem, tanultam belőle!!!!!!!!!

Szeretem, Ő is szeret engem.

DE szeretném felépíteni a dolgokat, hogy újra boldogok legyünk, Ő is akarja.

Énis segíteni akarok , 50-50.

Ebben várom a tanácsokat.

kérlek ne szídjatok, tanultam az esetből egy életre. :(


2010. ápr. 22. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ne hívd fel egyszer sem egy nap. Ha ezt megállod már könnyebb. Aztán 1 nap csak 1x, után a kétnaponta.Várd meg, míg ő keres. Barátaira ne fújogj, engedd el ha pl. focizni megy. (most írtam valamit). Szóval érezze, hogy a féltékenységedet kordában tudod tartani.
2010. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg, mert több esélyt nem fog adni neked, abbanbiztos lehete. Ki a fene szereti ha a párja rátelepedik, állandóan kutogat utánna, nyaggatja, piszkálja, Valóban tanúlj belőle, és mindig arra gondolj. nincs több esélyed!
2010. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem ez az a helyzet amkor te vagy a hibás és nem más. Neked kéne teperni. Hiszen nem adott okot a viselkedésedre akkor hol a hibás ő? Szerintem a legjobb ha beszélsz vele erről.
2010. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!