Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötelező apámat eltemetnem?

Kötelező apámat eltemetnem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy apám meghal, én lemondok minden örökségről. kötelezik, hogy eltemessem, én álljam a temetését?

Én vagyok csak gyereke, van egy felesége akitől nem vállt el, de már vagy 30 éve semmi közük egymáshoz, más rokonok is vannak, de azokkal sem tartja a kapcsolatot.


2016. szept. 15. 20:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

Kérdezz meg erről bármely(akár istentelen)pszichológust!Azt fogja mondani,amit én,hisz rengeteg páciensük küzd ilyesmivel.


A tapasztalat nem bigottság!

2016. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szinte minden önkormányzat ad a rászorulóknak komoly temetési segélyt.
2016. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kisegyházak lelkészei ingyen elvégzik a temetési szertartást bárki hozzátartozó kérésére örömmel.Ha megmondod,hogy hol kell,lelkésznevet is tudok mondani
2016. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Apám még él, de számomra már halott. Pokollá tette az életem, még a mai napig is bánt azzal, amiket rólam mond. Szerinted érdekel, hogy következő életemben mérgezett patkány leszek, ha nem adom meg neki halála után ezt a tiszteletet? Nem érdekel, mivel ő az élő, egyetlen gyermekét sem tiszteli, sőt.Mindenkinek köszönöm a választ, a lelki rádumálást meg tartogasd másnak, aki hisz benne.
2016. szept. 22. 18:59
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
Magadért,ne az apádért tiszteld őt!!
2016. szept. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
@15: én átérzem, amit írsz. Az apám temetésére sokan azért nem jönnek el, mert félnek, hogy ő ott lesz.
2016. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, megértem, hogy mit érzel, de szavaidból ugyan úgy süt a gyűlölet, mint akiről beszélsz. A te kereszted az , hogy nem estél messze a fádtól.
2016. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem kötelező, de akármilyen is lenne az apám, és nem lenne senki aki eltemettesse,akkor eltemetteném, de csak a legegyszerübb, legolcsóbb, legrövidebb temetést választanám. Nem kéne papi prédikáció se, nagy koszoruk se, gyászolók se meg semmi felesleges dolog. Koporsóból is a legolcsóbb, hogy csak addig legyen egybe amig leteszik.
2016. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!