Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Anyám elveszi...

Segítség! Anyám elveszi mindig a spórolt pénzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sztori annyi h anya meg apa külön vannak és apa mindig ad pénzt amit persze belerakok a fiókomba. De ő állandóan kutakodik és elveszi.. Mert szerinte hülyeség az amire gyűjtök. (vb-selejtező meccsre szeretnék menni). Pedig van pénzünk csak mindig azzal jön h majd visszaadja meg h csak nagy pénz van neki és nem akar váltatni.. Mikor meg kérem a pénzt elkezd kiabálni h menni mindent vesz nekem.. Segítsetek kérlek mert nekem ebből nagyon elegem van.. 13/L

2016. szept. 15. 21:43
1 2
 1/19 Argloss ***** válasza:
100%
Kérd meg apukádat, hogy vegyen egy zárható fémdobozt, nyisson neked számlát, vagy ne tárold otthon a pénzedet.
2016. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 selyemhernyó95 válasza:
100%

Igen, egyet értek az első válaszadóval. Az a legjobb h nyissatok számlát!

Ha 13 éves vagy tényleg akk sajna tényleg nem bírsz lázadni. Kitartást

2016. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Uhh, ez jó ötlet. Köszönöm szépen :)
2016. szept. 15. 21:56
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mennyire meg tudnám csapkodni az ilyen pofátlan szülőket...

Mégis milyen példát mutat a gyereknek, ha meglopja, és a szemébe hazudik? Később meg rinyál, hogy nem tudja, hol siklott ki a gyerek élete, ugye.

Apukáddal beszéltél már erről?

2016. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss egy diák számlát. Jól jön az majd később is.
2016. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Anno én az ágy alá tettem a padló szőnyeg alá. Sosem találták meg.

Vagy tedd borítékba és a fiók aljára ragaszd.

Ha van a falon bekeretezett kép, a mögé is tűzheted.

Lehet még össze göngyölt zokniba is dugni, azt meg a zoknis fiókban tartani. Olyan zoknit válasz, amit nem szokott kölcsön venni.

2016. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen nyissatok egy számlát neked apukáddal. Ez nem normalis, hogy anyukád hozzányúl a te pénzedhez. Az a Tiéd. Sajnos valószínű anyukád haragszik apukádra és úgy gondolja így majd több pénzhez jut, mert apukád úgyis ad majd neked még. Ami egyenesen gusztustalan. Szóval nagyon sajnálom, hogy ilyen önző anyukád. Próbálj meg apukáddal beszélni erről.
2016. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Anyukád mossa a zoknijaidat, zokniba ne tedd!
2016. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

7#

Ezek nem biztos hogy jó tanácsok. Nekem pénzügyileg nem volt gondom, de anyám nagyon kiváncsi. Ez majdnem 30 éves sztori. Magam nem dohányoztam még akkoriban, 14 voltam. Egy haverom megkért, hogy dugjam el a cigijét, mert nem viheti haza, neki nem volt saját lakrésze, nekem igen.

Eldugtam a bukósisakom belsejében a szivacs alá.

Egyszer csak eltűnt. Megtalálta, és azt hitte én dohányzom. Bár nem szólt, csak elmondta, amikor a haver kérdezte hol a cigije, és odaküldtem hozzá.

Szóval a kérdező anyukája is lehet hogy elkezd kutakodni, ha feltőnik neki hogy hirtelen nincs pénz.

2016. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Ásd el a dugipénzed!
2016. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!