Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim teljesen máshogy...

A szüleim teljesen máshogy bánnak velem, mint a többi testvéremmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 testvérem van, es mind a 3 nagyobb nálam. Régen ők megkaptak mindent, minden szép és jó volt. De nálam már elhalványult minden. Soha nem tartjuk meg rendesen a karácsonyt, volt mikor nem kaptam semmit, de ha meg kaptam is, akkor csak valami apróságot amit semmire sem hasznalok es nem is szeretem. Talán nem ismernek annyira engem? Vagy nem szeretnek? Születesnapomra sem kaptam semmit már 2 éve. Meg azt akarják, hogy már önállosodjak. Van barátom 1 éve es szerenék neki valamit venni karácsonyra. És előre megkerdeztem anyut, hogy kitud e majd segiteni egy kis penzel. Azt mondta nem, keressem meg magam. De ugyan is ez eleg nehez, mert 14 eves vagyok, meg nem dolgozhatok. Mamamtol kapok havonta 2000ft, de azt is anyukamnak kell oda adni, mert "tartozom" neki, baratom szuletesnapi ajandekja araval. SEGITSEG! Miert ilyenek velem?

2016. szept. 17. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

HA tényleg így van, akkor ez kemény. Javaslom, hogy beszélj mamáddal, hogy gyűjtse ott nála a pénzt, amit neked szán.

Miért tartozol anyukádnak?

2016. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Barátomnak vettem szuletesnapjara egy foci cipőt, arra is 3-4 hónapig gyüjtőgettem. De még is több lett, ezért anya kipotolta. És ezt vissza kell fizetnem neki, mindig, mikor kapok mamatól.
2016. szept. 17. 14:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Múltkor elmentünk vásárolni anyaval, és "kaptam" 3 polot, akkor is utana kijelentette hogy majd az arat vissza keri, mikozben errol szo sem volt.
2016. szept. 17. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
14 evesen pasid van nem vagy semmi te se. am lehet anyagi problemakal kuzdenek szuleid
2016. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi nem tudhatjuk. Azt viszont nem értem, hogy 14 évesen miért nyújtózkodsz tovább mint ameddig a takaród ér. Ha nincs pénzed ne vegyél több 10 ezer forintos ajándékot a pasidnak, valami olcsóbb találó ajándék is tökéletes és utána nem kell hónapokig törleszteni a szülőknek.
2016. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Első vagyok: most látom csak, idáig átsiklottam felette, hogy 14 vagy. Visszaszívtam mindent.
2016. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es akkor mi van ha 14 eves vagyok? 14 evesen nem lehet szerelmes az ember?
2016. szept. 17. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon gáz, én biztos nem adnék a barátomnak ilyen ajándékokat ebben a helyzetben. A tesóid most is megkapják az ajándékokat? Hány évesek? Dolgoznak? Mamád nem tud segíteni?
2016. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tyűű, hát elég gáz a helyzet, arra nem tudok tanácsot adni. Viszont készíthetnél is a barátodnak valami ajándékot, és így nem kerülne annyiba
2016. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!