Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnák tenni, hogy anyum...

Mit tudnák tenni, hogy anyum elfogadja azt, akit szeretek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. 2 éve szeretek egy fiút. Mostanra érzem, hogy ez tényleg szerelem, ugye már érettebben látom a helyzetet. Akkoriban egy ideig együttvoltunk, de megnehezítette a helyzetet hogy 1 évvel fiatalabb és egy utcában lakunk, ebből volt is egy kis incidens, hogy a szomszédjuk leszólította anyumat. Aztán inkább megbeszéltük hogy maradjunk barátok, (most is gyakran járunk ki, vannak kisebb flörtök, apró érintések, de csók nincs)hogy majd idővel talán jobb lesz a helyzet és talán újra együttlehetünk, de úgy tényleg (de azért semmi szex), és valahogyan elakarnám érni hogy anyum elfogadja a helyzetet (ugyanis eddig előfordult hogy az "orrom alá dörgölte" hogy ő csak egy barát, semmi szerelem)

2016. szept. 17. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy karácsony előtt mindig anyummal szoktunk sütögetni, hogy talán akkor felhoznám neki a témát, rákérdeznék hogy neki mikor volt az első komolyabb kapcsolata (egyszer említette, valahogy 15-16 évesen) és megkérdezném hogy neki ellenezték e a szülei. Szerintetek így belátná hogy ha szeretek valakit akkor hiába próbálkozik, akkor se fognak változni az érzéseim? És vajon akkor rámhagyja hogy azzal legyek akivel akarok?
2016. szept. 17. 15:49
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Mivel gyerek vagy még, a fiú még fiatalabb is, ez nem komoly szerelem, csak múló állapot. Elmondhatod anyukádnak,

de ne csodálkozz, ha nem veszi komolyan.

2016. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
#3 minden szerelem csak múló állapot.
2016. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ha tényleg szerelem akkor az csakis rád tartozik

nekem múlt már el szerelem, vagy romlott a kapcsolat, mert túlzottan hallgattam az efféle családi véleményekre.

2016. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: mondhatnánk annak is, de eddig 2 év alatt nem változtak az érzéseink, és itt nem azzal van a baj hogy nem veszi komolyan, hanem hogy folyamatosan "belémdöfködi" hogy ő csak egy barát. És ha mondanám hogy mit érzünk akkor megint én lennék a hülye aki azthiszi szerelmes
2016. szept. 18. 18:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak pedig megköszönöm a válaszát, és én biztos vagyok benne hogy szeretem őt. És mondták hogy a szerelem múló. Bar lehet érdekesen fog hangzani, de egyre inkább úgy gondolom hogy nem azt a lángoló vad szerelmet érzem, hanem inkább a mély szeretetet, tiszteletet, hűséget a másik iránt. És nem érzem magam egy "széltolónak", volt pár dolog az életemben ami villámcsapásként ért, például hogy 2 éve apám egyik napról a másikra csakúgy elment, és csakhogy elkerüljem azokat a hozzászólásokat hogy apakomplexus, már akkoris szerettem ezt a fiút amikor még egy család voltunk. És azóta anyum egymaga nevel, nagyszülők segítségével, szóval ezis lehet az oka hogy ennyire "félt", és azzal van a problémám hogy hogyan adjam a tudtára hogy én igenis szeretem ezt a fiút és vele akarok lenni. Azzal meg tudnám győzni hogy mégiscsak én ismerem őt jobban?
2016. szept. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!